ننگ متصل به COVID-19 توقف بسیاری از مردم از آمدن به جلو برای آزمایش و درمان: AIIMS مدیر

رئیس همه هند موسسه علوم پزشکی (AIIMS)-دهلی نو در روز پنج شنبه گفت که اجتماعی ننگ متصل به COVID-19 بيمار منجر شده است بسیاری از مردم به جلو آمده و آزمایش یا درمان می شود.

در سخنرانی خود در یک کنفرانس مطبوعاتی توسط اتحادیه وزارت بهداشت, پروفسور Randeep Guleria گفت: تمایل به جلو آمده و با توجه به انگ پیشرو نه تنها به روان رنج و مشکلات بلکه بالاتر و مرگ و مير.

“به جای sympathising با بیماران و خانواده خود ما ایجاد محیط ترس و وحشت است که قابل توجیه نیست ، AIIMS مدیر گفت.

“بیماران روبرو هستند و بسیاری از چالش ها و ننگ است که قابل توجیه نیست. بهبود بیماران نماد پیروزی است اما ما ننگ آنها باعث یک مشکل بزرگ” او گفت:.

“با توجه به ننگ ما متصل بیماران نمی آیند آنها در آینده خیلی دیر زمانی که آنها شدید تنگی نفس و مسائل موجب افزایش عوارض و مرگ و میر بسیاری از این COVID-19 بیماران را می توان ذخیره شده توسط فقط آنها را به اکسیژن; اگر آنها نمی تواند اکسیژن می تواند باعث انواع مشکلات دیگر ما استراتژی گسترش اکسیژن پشتیبانی است که بر این اساس” هند پیشرو pulmonologist گفت.

او گفت که ما باید برای رسیدن به این بیماران که از ترس به بیرون می آیند به دلیل انگ و در نتیجه به عنوان یک خطر به زندگی خود را. “ما باید نگاه کنید که چگونه ما می توانیم حمایت از افراد و خانواده هایی که COVID-19 و مردم را تشویق به جلو آمده.”

جانباز دکتر اطلاع داد که درمان اولیه برای COVID-19 حمایتی در بیش از 80 ٪ از بیماران درمان با اکسیژن در 15 درصد از بیماران با داروهای دیگر مانند نقاهت پلاسما.

هیدروکسی کلروکین (HCQ) و دیگر repurposed مواد مخدر و داروهای جدیدتر هستند که در نگاه او گفت:, و اضافه کرد که امید است به عنوان دور به عنوان درمان نگران است.

هند تا کنون گزارش 21,700 تایید موارد coronavirus و 686 مرگ و میر. 4,325 افراد درمان شده اند و مرخص شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im