استیو اسمیت فکر می کند بزاق ممنوعیت یک حرکت بزرگ می خواهد ‘نمایشگاه مسابقه بین خفاش و توپ’

از آنجا که شورای بین المللی کریکت (ICC) گفت که بازیکن را نمی خواهد بود قادر به استفاده از بزاق در کریکت توپ, بسیاری از اطفال آمد جلوتر به درخواست برای استفاده متناوب یا روش برای کمک به.

بسیاری از آنها با این تصمیم اما باید به رعایت با توجه به جمع این زمان coronavirus وضعیت. با دادن نظرات خود را در مورد همان است که استرالیا رودخانه استیو اسمیت.

کریکت گفت که او فکر نمی کند این فوق العاده است برای ممنوعیت بزاق و اضافه شده است که آن را ممکن است با سرهم بندی کردن تعادل بین بت و توپ است.

“من همیشه یکی به می خواهید یک مسابقه عادلانه بین خفاش و توپ پس اگر که دور گرفته شده و حتی به عنوان یک خمیر من فکر نمی کنم که بزرگ است. که آیا آنها می توانند پیدا کردن راه های دیگر با چیزهای خاص آن خواهید بود. من در واقع تف بر من دست ترین توپ و این که چگونه من گرفتن و مسائل” ESPNCricinfo به نقل از اسمیت عنوان کرد و گفت.

“به طوری که ممکن است برخی از تنظیم به برخی از چیزهایی که دوست دارم اما چیزی که برای فلسطینی برای کشف کردن آنچه که آنها می خواهند به انجام رفتن به جلو و مقررات مختلف است. ما را ببینید که چگونه از آن همه زمین, همه چیز در هوا در حال حاضر, اما ما به شما را ببینید که در آن همه چیز می رود,” او اضافه شده است.

در حال حاضر تمام کریکت بین المللی متوقف شده است و از ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. هفته گذشته ICC با صدور دستورالعمل برای با خیال راحت از سرگیری کریکت و گفت: چارتر پرواز باید مورد استفاده قرار گیرد برای سفر.

ICC نیز sttd که تیم های بین المللی باید به شدت در نظر گرفتن سفر با یک پزشک و رفت و آمد تیم ها باید اطمینان حاصل شود ترتیبات لازم. این تیم همچنین باید قادر به حمایت از یک عضو تیم باید از آنها تست مثبت در حالی که در تور است.

بازیکنان و داوران نیز خواسته شده که برای حفظ اجتماعی فاصله در زمینه کریکت است و شامل هیچ توزیع بیش از پخش آیتم (کلاه, حوله, عینک آفتابی, ژاکت کش باف پشمی) به داوری و یا هم تیمی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de