استفانی گریشام را به عنوان دبیر مطبوعاتی کاخ سفید


Now-former White House press secretary Stephanie Grisham.

در حال حاضر سابق کاخ سفید وزیر مطبوعات استفانی گریشام.
تصویر: SAUL لوئب (خبرگزاری گتی ایماژ)

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بیشتر کارمند و گردش مالی از سفر به کارناوال.

چگونه است که خانواده را کمی “رئیس جمهور” دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تا به حال سه مطبوعات دبیران پس از آغاز ریاست جمهوری خود را? چگونه است که هیچ یک از آنها می توانید مدیریت به ماندن در کار است ؟ دقیقا همان چیزی است که اتفاق می افتد در اینجا ؟

تبلیغات

تمام کسانی که سوالات لفظی راه را به آنها پاسخ دهد. ما می دانیم که دقیقا به همین دلیل او تا به حال سه مطبوعات دبیران پس از او آغاز شده و ما می دانیم که دقیقا به همین دلیل هیچ یک از آنها می توانید مدیریت به ماندن در شغل و ما می دانیم دقیقا آنچه اتفاق می افتد در اینجا.

خود را “رئیس جمهور” است که یک ادم سفیه و احمق با یک سیاه چاله یک دهان. در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت رسمی عنوان شغلی است “دبیر مطبوعاتی” بر روی کاغذ اما در پشت درهای بسته هر کس می داند که آن را “رئیس جمهور دروغگو رئیس.” آنچه در اینجا اتفاق می افتد این است که مردم با قرار گرفتن در موقعیت دروغ گفتن به نمایندگی از رئیس جمهور دفاع از خود دروغ در مقابل مردم آمریکا و سقوط خود شمشیر را برای او در هر زمان ممکن است. شما را ترک که کار بیش از حد اگر آن را به شما مهم نیست که چقدر آن پرداخت شد.

پس از آن می ایستد به همین دلیل است که استفانی گریشام یک دبیر مطبوعاتی که تعریف از این هرگز به جلسات مطبوعاتی تا کنون در لعنتی هشت ماه تصدی را ترک موقعیت و رسیدن به خاک سپرده شد به عنوان Melania Trump “در زمان رئیس ستاد و سخنگوی” به عنوان واشنگتن پست گزارش. “بانوی اول” به نقل از گریشام است “تكیه و رهبر واقعی در دولت.” LOL. هر آنچه.

اگر او چنین تكیه و رهبر در موقعیت پس چرا او نمی بازگشت به کار سابق به عنوان مدیر ارتباطات استراتژیک?

تبلیغات

یک مقام ارشد دولت گفت: با توجه به این پست که که کار خواهد بود گرفته شده توسط پنتاگون سخنگوی الهام فرح در حالی که تهمت کمپین سخنگوی Kayleigh McEnany را به عنوان دبیر مطبوعاتی. علاوه بر این, بن, Williamson, ارشد دستیار جدید کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع به عنوان مشاور ارشد ارتباطات.

از پست:

گریشام بود و نه ثابت در دایره درونی از مشاوران رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان سلف او سارا ساندرز شده بود اگر چه مقامات کاخ سفید را ستایش وفاداری خود را.

این مقام ارشد گفت: ارتباطات تعمیرات اساسی است که با هدف گسترش یک شلنگ دفتر مطبوعاتی که کوچک است در مقایسه اخیر ریاست جمهوری به طوری که آن را بهتر می تواند مقابله با ارتباطات نیاز در طول coronavirus همه گیر و در نتیجه مشکلات اقتصادی که هر دو به عنوان تهمت به دنبال انتخاب مجدد.

تبلیغات

و در یک انفجار از گذشته و امید هیکس بی سر و صدا ساخته شده و بازگشت او به کاخ سفید عملکرد به عنوان “عملا ارتباطات مدیر هفته” مقامات کاخ سفید گفت: پست.

در یک بیانیه گریشام گفت که او می ماند در بال غربی تا زمانی که او مورد نیاز است به منظور تسهیل یک “انتقال آرام.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im