#StayAtHOMEComing: که همه Gon’ در Beyoncé بازگشت به خانه مجازی, سازمان دیده بان حزب ؟ امیدوارم شما.


Beyonce Knowles performs onstage during 2018 Coachella Valley Music And Arts Festival Weekend 1 on April 14, 2018 in Indio, California.

بیانسه انجام روی صحنه در طول سال 2018 Coachella Valley موسیقی و هنر در جشنواره آخر هفته 1 در 14 آوریل سال 2018 در Indio, California.
عکس: کوین زمستان (گتی ایماژ برای Coachella)

وجود دارد دو تاریخ ما را همیشه به یاد داشته باشید زمانی که آن را می آید به شادی: مارس 14, 2018 و 17 آوریل 2019.

سابق تاریخ زمانی است که Beyoncé ساخته شده تاریخ و عنوان در سال 2018 Coachella Valley, موسیقی و هنرهای, جشنواره, در نتیجه اساسا تغییر نام آن را “Beychella.” کسانی از ما که نمی شد graced با تجربه شاهد عملکرد در فرد پریدند سمت راست بر روی رایانه های ما و تلویزیونهای هوشمند برای تماشای livestream.

تبلیغات

دومی تاریخ زمانی است که Netflix بکشد تصمیم به تولید یک مستند کل که شامل تمام کنسرت (نفیس ویرایش) و پشت صحنه فیلم. که پروژه خواهد بود شناخته شده به عنوان بازگشت به خانه.

صحبت از آمدن به خانه (و به احتمال زیاد به ماندن در آنجا برای مدت نامعلوم از زمان ما بوده است درگیر شدن در دستور و یا توصیه های اجتماعی فاصله برای سال 84منظورم چند روز در حال حاضر. جدی بگیرید, چگونه آن را تنها چهارشنبه؟!

به هر حال.

به عنوان ما در تلاش برای تنظیم به ما سبک زندگی جدید در میان coronavirus بحران شده اند و در آینده با راه سرگرم کننده برای کاهش برخی از درد عاطفی که اجتماعی فاصله می تواند به ارمغان بیاورد. این که آیا آن شده است مجازی مبارک ساعت یا Facetime چت گروهی با دوستان و خانواده خود ما قطعا غواصی سر به راه های مختلف برای متصل باقی می ماند.

تبلیغات

نشانه Netflix مدیر تحریریه Jasmyn Lawson. روز دوشنبه Lawson توییتی افسانه ای سرگرم کننده ایده به ما از طریق روز.

تبلیغات

“می توانید همه ما تماشای بازگشت به خانه به عنوان یک گروه برخی از زمان در این هفته و بطور منظم احساس که دوباره???” او با شادی.

مدت کوتاهی پس از آن تاریخ و زمان راه اندازی شد. ما عاشق هماهنگی.

تبلیغات

به چیزهایی بیشتر سرگرم, سفر, وبلاگ نویس, Howie (@whal510) آغاز شده و حزب مجازی و از طریق گوگل فرمت به طوری که مردم می توانند با اضافه کردن تفسیر زندگی می کنند در حالی که جریان مستند.

تبلیغات

این خوب خواهد بود! شما حتی نمی باید برای پاسخ دهید فقط نشان می دهد تا! به علاوه همانطور که در حال حاضر پیشنهاد شده است برای ما بیکار انزوا وضعیت خود را دریافت خواهید کرد ورزش در آنجا (اگر شما قادر هستید) که می توانید با تماشای این فیلم مستند / کنسرت بدون گرفتن تا به رقص؟! همه ما می دانیم choreography در حال حاضر مناسب است ؟ راست.

چه خانواده پوشیدن به حزب؟! آیا شما با رفتن کامل حالت لرز خود را با snuggie و کلاه سر گذاشتن و یا شما بازآفرینی نمادین به نظر می رسد از کنسرت ؟

تبلیغات

مجازی سازمان دیده بان حزب برای بازگشت به خانه اتفاق خواهد افتاد امشب در 9 p. m. ET. مطمئن شوید که شما به دنبال همراه با رسمی هشتگهای #بازگشت به خانه و #StayAtHOMEComing.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de