ایالت مینه سوتا فایل حقوق مدنی مسئول در برابر اداره پلیس در جورج فلوید مرگ

مینیاپولیس ایالت مینه سوتا در زمینه حقوق بشر شکایت سه شنبه در مقابل مینیاپولیس اداره پلیس در مرگ جورج فلوید توسط یک افسر که فشرده زانو خود را به Floyd گردن برای چند دقیقه حتی پس از او متوقف شد.

FILE This undated file photo ...

کریستوفر هریس از طریق AP فایل

عمده فعالیت این خواننده با فایل عکس ارائه شده توسط کریستوفر هریس نشان می دهد که جورج فلوید. فلوید درگذشت مارس 25 بعد از او دوخته بود به پیاده رو توسط یک افسر پلیس که قرار زانو خود را بر روی دستبند را گردن تا او را متوقف تنفس.

رژیم صهیونیستی. تیم Walz و مینه سوتا گروه حقوق بشر اعلام کرد این پرونده در یک کنفرانس خبری جمعه بعد از ظهر.

به طور گسترده ای دیده می شود اطرافیان تصویری نشان فلوید مرگ برانگیخته گاهی اوقات از تظاهرات خشونت آمیز در سراسر جهان است. افسر درک چوین شده است از کار اخراج شدند و متهم سوم-قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس. سه نفر دیگر از ماموران درگیر شده بودند اخراج کرده اند اما نه متهم شده است.

“ما می دانیم که عمیقا نشسته مسائل وجود دارد” فرماندار گفت. “من آن را می دانم چرا که ما شاهد بازی گاه به گاه طبیعت پاک کردن جورج فلوید زندگی و بشریت است. ما نیز شاهد واکنش جامعه است. آنها انتظار هیچ چیز اتفاق می افتد چرا که هیچ چیز اتفاق افتاده است بسیاری از بار قبل.”

Walz گفت: این تحقیقات به اداره پلیس سیاست های, روش ها و شیوه های بیش از 10 سال گذشته را تعیین می کند اگر نیروی درگیر در سیستماتیک تبعیض نسبت به مردم رنگ و کار کردن چگونه به آن را متوقف کند. وزارت امور خارجه حقوق بشر کمیساریای ربکا Lucero منجر خواهد شد بررسی است.

Lucero بخش به دنبال یک توافق از مینیاپولیس رهبران شهر و اداره پلیس بلافاصله به اجرای اقدامات موقت و به دنبال آن اقدامات بلند مدت به آدرس سیستماتیک تبعیض است.

اف بی آی همچنین بررسی اینکه آیا پلیس عمدا محروم فلوید از حقوق مدنی.

سخنگویان اداره پلیس و دفتر شهردار نمی بلافاصله در پاسخ به پیام ها به دنبال نظر. مینیاپولیس شورای شهر برنامه ریزی برای صدور بیانیه ای در این تحقیقات بعد شنبه.

گروه اجرا دولت قانون حقوق بشر به خصوص آن را به عنوان امر به تبعیض در اشتغال و مسکن و آموزش و پرورش عمومی و امکانات رفاهی و خدمات عمومی است. میانجیگری یکی از اولین-انتخاب ابزار و اما در مورد این فایل می تواند منجر به فولر تحقیقات و گاهی تا پایان در دادخواهی.

مینیاپولیس اداره پلیس مواجه شده است و چند دهه از اتهامات خشونت و تبعیض علیه آمریکایی های آفریقایی تبار و سایر اقلیت ها حتی در درون گروه خود را. منتقدان می گویند فرهنگ آن در برابر تغییر با وجود ارتفاع Medaria Arradondo به عنوان اولین سیاه, رئیس پلیس در سال 2017.

Arradondo خود را در میان پنج سیاه افسران اداره پلیس شکایت کرد در سال 2007 بیش از اتهام تبعیض در تبلیغات پرداخت و نظم و انضباط. آنها گفت: در طرح دعوی در دادگاه است که این گروه تا به حال سابقه تحمل نژادپرستی و تبعیض است. این شهر در نهایت حل و فصل دعوی در دادگاه برای $740,000.

در اوایل روز شنبه یک وکیل برای Floyd خانواده دوباره تقبیح رسمی کالبد شکافی که مرگ او ناشی از ایست قلبی به عنوان پلیس مهار او را فشرده و گردن خود را. به پزشکی قانونی نیز ذکر شده فنتانيل مسمومیت اخیر و متامفتامین استفاده کنید اما نه به عنوان علت مرگ است.

جداگانه کالبد شکافی سفارش برای Floyd خانواده به این نتیجه رسیدند که او بر اثر خفگی به دلیل گردن و پشت فشرده سازی.

“علت مرگ این بود که او گرسنه به هوا. آن کمبود اکسیژن. و بنابراین هر چیز دیگری یک شاه ماهی قرمز سعی کنید به پرتاب ما خاموش” وکیل خانواده بن Crump روز سه شنبه گفت. او گفت: Hennepin County medical examiner رفت و به طول های بزرگ به تلاش برای متقاعد کردن مردم است که آنچه نشان داده شد در اطرافیان تصویری نمی تواند فلوید به مرگ است.

مینه سوتا دادستان کل کیت الیسون گفت: ABC “صبح به خیر آمریکا” که دادستان در حال کار به عنوان سریع به عنوان آنها می تواند برای تعیین اینکه آیا بیشتر هزینه ثبت خواهد شد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>