دولت هاکی: شجاعت مسیحی پیشرفت به عنوان بازی با پیروزی 2-1 در برابر Regis یسوعیون

شجاعت مسیحی junior رو به جلو اوان Pahos انتظار نیست به نمره زمانی که جن چپ خود را چوب.

خود را ناخواسته heroics پنج شنبه شب در برابر Regis یسوعیون در CHSAA هاکی نیمه نهایی در پپسی سنتر گرچه تفاوت بود در ارسال عقاب های سر به فلک کشیده به هفته آینده مسابقات قهرمانی بازی مقابل برنده فورت کالینز و چاپارل.

بالا-کشت شجاعت را شکست داد شماره 5 رجیس 2-1 پس از Pahos ریخته جن به حمله منطقه در اواخر دوره سوم و تماشا لاستیک شیطان پین بال دزد از تخته پشت اظهارات دروازه بان گیج Bussey به تیغه های خود را به سمت چپ اسکیت و سپس به شبکه است.

یک هدف ؟ شاید. اما مطمئن نیست پاک کردن لبخند از Pahos چهره در حالی که ایستاده در خارج از برنده شدن در اتاق قفل است.

“تخته واقعا پر جنب و جوش در اینجا” Pahos گفت. “همه ما freaked.”

شجاعت (19-2-1) گذشته رسیده عنوان بازی در سال 2017 با یک دونده تا پایان در برابر Regis. عقاب به رهبری سابق DU مربی جورج Gwozdecky مواجه اظهارات هفت بار در این فصل با هر یک از بازی تصمیم گرفت با یک هدف و یا گره خورده است. Regis خود را به اتمام فصل در 13-8-2.

شجاعت در زمان اولیه منجر شنبه هنگامی که آن را با حروف بزرگ در اول دوره قدرت-بازی بازی شانس 11 دقیقه به بازی به عنوان defenseman Ryan Kayser به کار گرفته شده از جن در این عملیات منطقه و sniped آن تنهاست گذشته پایین تر از پد Bussey. اظهارات تساوی چیزهایی که در اواخر دوره دوم با قدرت خود-بازی هدف زمانی که رو به جلو خواهد قوانین بدبختانه جن بر روی شانه چپ شجاعت دروازه بان ارشد Trey Hirschfield.

دوره سوم آغاز شد و در 1-1 و مرحله راه اندازی شد برای Hirschfield ثابت کند که چرا او را در میان دولت بالا netminders. Hirschfield وارد مرحله نیمه نهایی با یک .935 صرفه جویی در صد و فوق العاده بود در پایان بازی با چند آکروباتیک موجب صرفه جویی در.

“من که قرار بود به انجام همه چیز را من می توانم همراه با تیم من همه با هم برای پیروزی در این بازی و این اتفاقی,” Hirschfield گفت. “ما از دست رفته (دولت) دو سال پیش. ما در حال برنده شدن در این سال است.”

قبل از خواندن سرود ملی این آدرس گوینده در پپسی سنتر خواست برای یک لحظه سکوت و ارائه کوتاه صوتی ادای احترام برای Cale Woodley, پسر رجیس مربی دن Woodley که در فوریه. 25 در فلوریدا پس از یک اتفاقی تیراندازی.

Cale Woodley, 21, بازی سه فصل برای اظهارات هاکی روی یخ تیم برنده مسابقات قهرمانی کشور در سال 2016 به عنوان یک ارشد. دن Woodley بود در Regis نیمکت شنبه مربیگری تیم خود را.

یادبود جمعی برای Cale برنامه ریزی شده است برای 2:30 بعد از ظهر شنبه در خوشا به روپرت مایر نمازخانه در Regis یسوعیون. پذیرش خواهد شد بلافاصله دنبال دختران بخش کافه تریا. به جای گل, خانواده, درخواست کمک های مالی در Cale حافظه به Regis یسوعیون با کمک های مورد استفاده برای ارائه کمک های مالی به دانش آموزان این مدرسه اعلام کرد.

“برای دن قادر به مربی تیم خود را پس از آنچه اتفاق افتاده است به خانواده خود شما باید به او تمام اعتبار در جهان” Gwozdecky گفت. “آنچه که او انجام داده در Regis و آنچه که او انجام داده برای دولت از بالا مدرسه هاکی در کلرادو فوق العاده بوده است. او نشان داده رهبری با تیم او ساخته شده است. … او و کارکنان خود شده اند بسیار حمایت شجاعت در کمک به ساخت برنامه ما با چیزهایی مثل ما اجازه می دهد برای دریافت برخی از یخ بار است که آنها نمی با استفاده از است. کسانی که همه چیز برای من معنی خیلی افتضاح.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>