دولت هاکی: فورت کالینز را بدست آورده و اولین قهرمانی پیشنهاد با پیروزی بر چاپارل

شهر-واحد فورت کالینز برنامه هاکی در سال چهارم آن وجود است نه اجازه سن دیکته انتظارات.

این Lambkins حلال هستند.

شماره 3 فورت کالینز به دست آورده 3-2 پیروزی برابر ردیف 2 چاپارل پنج شنبه شب در CHSAA دولت نیمه نهایی در پپسی سنتر. همه Lambkins اهداف وارد در دوره اول با گسترده به ثمر رساند از Jason کامپوس تنر مارش و نولان ویلیامسون. و فورت کالینز نیست از ویژگی های هر سالمندان در یخ.

“ما بسیار جوان تیم” فورت کالینز مربی دیلن Strom گفت. “آن تقریبا با این نسخهها کار به نفع خود را در برخی از موارد که در آن شما ساده چگونه لحظه ای واقع است و ما سعی می کنید به استفاده از آن به نفع ما است.”

فورت کالینز (18-3-1) خواهد شد در حال حاضر با شجاعت مسیحی (19-2-1) در سه شنبه برای Lambkins’ اولین شات در یک دولت عنوان شده است.

فورت کالینز آمار در نیمه نهایی توسط عالی goaltending از Sam Simon که .949 صرفه جویی در صد قبل از پنج شنبه شب رتبه دوم-بهترین ها در دولت است. چاپارل (16-3-3) به ثمر رساند در دومین دوره قدرت-بازی بازی هدف از بلیک جانسون با پنج-در-سه مزیت است. Wolverines افزود: یکی دیگر از هدف در دوره سوم از جکسون Mundell اما قادر به تکمیل گشت.

“(Simon) است لنگر از تیم ما” Strom گفت. “یک دلیل وجود دارد که چرا او با پوشیدن ‘C’ و آن را بسیار غیر متعارف برای یک دروازه بان می شود (آن را). اما این که رهبری ما می آید از در باشگاه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>