‘ایستاده با هم در برابر COVID-19’: در اولین ساعت مودی برای شرکت در جنبش عدم تعهد دیدار امروز

در چه می آید به عنوان یک توسعه قابل توجهی نخست وزیر نارندرا مودی را به شرکت در یک ویدئو کنفرانس در نشست جنبش عدم تعهد (نم) در COVID-19 بحران است. این جلسه برگزار خواهد شد در حدود ساعت 4.30 بعد از ظهر و همچنین با حضور اتحادیه وزیر در امور خارجی Dr. S Jaishankar.

این اولین بار است که مودی در نظر گرفتن بخشی در یک نم جلسه پس از مصرف سوگند خود را به عنوان نخست وزیر هند در سال 2014. آخرین بار که هر نخست وزیر هند شرکت در چنین نشست تهران نم دیدار در سال 2012 که در آن سابق نخست وزیر مانموهان سینگ حاضر بود.

برای هر دو 2016 و 2018 اجلاس نم هند نشان داده شد در حضور معاون اول رئیس جمهور ، آخرین اجلاس نم رخ داده است در سال 2019 در آذربایجان قبل از آن محل بود ونزوئلا در سال 2016.

آذربایجان مسئول ریاست این گروه برای دوره بین 2019-2022. در خط با این زمان ملاقات است که سازمان تحت رهبری رئیس جمهور آذربایجان الهام علی اف. عنوان این نشست “ما ایستاده با هم در برابر COVID-19”.

“ما امیدواریم که جنبش عدم تعهد گروه تماس این اجلاس را به یک سهم قابل توجهی به بسیج از نم عضو در مبارزه با کروناویروس تقویت همبستگی و multilateralism,” Hikmat حاجی اف رئیس بخش سیاست خارجی و امور آذربایجان ریاست جمهوری گفت: دولت به نقل توسط دولت آذربایجان آژانس خبری یا ‘Azertac’.

این دیدار در COVID-19 بحران می آید حتی به عنوان دیگر چند جانبه گروه بندی مانند G20 BRICS و گروه بندی های منطقه ای مانند سارک داشتن ویدئو کنفرانس به بیرون آمدن با یک رویکرد هماهنگ به همه گیر.

جنبش عدم تعهد یک ایده پدید آمده است که در سال 1950. این ابتکار رهبری و سپس نخست وزیر هند جواهر لعل نهرو پس از آن مصر جمال عبدالناصر و رئیس جمهور سابق یوگسلاوی Josip Broz Tito.

نم دومین پلت فرم در سطح جهان از نظر, کشور, عضویت پس از سازمان ملل متحد. در حالی که آن را در حال حاضر 120 عضو و 17 متحده است که ناظران در چند سال گذشته این گروه دهکدهای از دست داد منطق اصلی وجود فاصله باقی مانده به دو قدرت — ایالات متحده و اتحاد جماهیر شوروی پس از فروپاشی دومی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de