St. Louis, زن و شوهر متهم برای کشیدن تکان دادن اسلحه در اعتراض

ST. LOUIS — St. Louis’ top دادستان روز دوشنبه به اتهام یک زن و شوهر با جرم استفاده غیر قانونی از سلاح برای نمایش اسلحه در طول نژادی و بی عدالتی اعتراض خارج از عمارت.

علامت و پاتریشیا McCloskey که سفید هستند و هر دو وکلای صدمه شخصی در 60s. مدار وکیل کیم گاردنر آسوشیتدپرس گفت که اقدامات خود را در معرض خطر ایجاد یک وضعیت خشونت آمیز در غیر این صورت مسالمت آمیز تظاهرات ماه گذشته.

“آن را غیر قانونی است به موج سلاح در صورت تهدید — این است که غیر قانونی در شهر سنت لوئیس” گاردنر گفت.

یک وکیل برای زن و شوهر, Joel شوارتز در بیانیه ای به نام تصمیم به اتهام “دلسرد کننده به عنوان من به صراحت بر این باورند هیچ جرم و جنایت مرتکب شد.”

حامیان McCloskeys گفت: آنها از نظر قانونی دفاع از خود را $1.15 میلیون خانه.

گاردنر توصیه انحراف برنامه مانند خدمات اجتماعی به جای زندان هم اگر McCloskeys محکوم میشوند. به طور معمول کلاس E جنایات می تواند در نتیجه تا چهار سال در زندان است.

چند رهبران جمهوری خواه را محکوم کرده اند گاردنر تحقیقات از جمله رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن میسوری رژیم صهیونیستی است. مایک پرشن و بهداشت ، جاش هاولی که خواست دادستان کل ویلیام Barr به انجام یک حقوق مدنی بررسی گاردنر. کشیش گفت: در یک مصاحبه رادیویی جمعه که او به احتمال زیاد عفو و شوهر اگر آنها متهم و محکوم شد.

میسوری دادستان کل اریک اشمیت گفت: در بیانیه ای که روز شنبه او در زمینه مختصری درخواست کرد که از اتهامات عنوان شده بود را رد کرد و تحت دولت قلعه بوده است.

“حق نگه داشتن و حمل سلاح داده شده است بالاترین سطح حفاظت در قانون اساسی ما و قوانین ما از جمله قلعه دکترین” اشمیت در بیانیه ای گفت:. “این را فراهم می کند گسترده حقوق به Missourians که در حال حفاظت از اموال خود را و زندگی از کسانی که مایل به انجام آنها آسیب برساند.”

سناتور. جاش هاولی R-MO گفت: در توییتر که این اتهامات را “غیر قابل قبول سوء استفاده از قدرت و تهدید به متمم دوم.” به نام او برای فدرال حقوق مدنی رسیدگی به سنت لوئیس مدار دفتر دادستان به “تعیین اینکه آیا این تحقیق و قریب الوقوع پیگرد قانونی نقض این خانواده حقوق اساسی.”

گاردنر گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن پرشن و دیگران در حال حمله به او برای منحرف کردن اذهان از “خود شکست خورده رویکرد به COVID-19 همه گیر” و مسائل دیگر.

St. Louis مانند بسیاری از شهرستانها در سراسر کشور شاهد تظاهرات در هفته های پس از جورج فلوید مرگ در مینیاپولیس و McCloskeys خانه در ابتدا اتفاقی به تظاهرات در ژوئن 28. چند صد نفر در راهپیمایی به خانه دموکراتیک شهردار Lyda Krewson چند بلوک از McCloskeys’ خانه. Krewson حال خشم فعالان با خواندن در Facebook Live نام و آدرس برخی که تا به حال نام برای defunding پلیس.

این McCloskeys زندگی خصوصی, خیابان نام محل پورتلند. گزارش پلیس گفت: زن و شوهر شنیده صدای هیاهو و دیدم یک گروه بزرگی از مردم شکستن دروازه آهن مشخص شده با: “هیچ خاطی خصوصی” و “خیابان” ، اعتراض رهبر Rev. داریل خاکستری گفت: دروازه باز بود و معترضان را آسیب نمی زند آن است.

علامت McCloskey مواجه معترضان با یک تفنگ نیمه اتوماتیک فریاد زد در آنها اشاره کرد و سلاح در آنها با توجه به احتمالی بیانیه از افسر پلیس Curtis بورگدورف. در این بیانیه گفت: پاتریشیا McCloskey پس از آن پدید آمده با یک تفنگ دستی نیمه اتوماتیک فریاد در اعتراض به “رفتن” و با اشاره تفنگ در آنها. معترضان می ترسید “مجروح شدن به علت پاتریشیا McCloskey انگشت روی ماشه همراه با او هیجان زده رفتار” بیانیه ای گفت:.

هیچ عکس از کار اخراج شدند.

عکس های پدید آمده به عنوان الگوهای رفتاری در هر دو طرف از تفنگ بحث است.

مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت با تلفن با کشیش بخش در هفته گذشته به انتقاد گاردنر بررسی است. Parson, زمانی که او در قوه مقننه همكاري میسوری را “قلعه دکترین” قانون است که توجیه نیروی مرگبار برای کسانی که در حال دفاع از خانه خود را از مزاحمان. او گفت که McCloskeys “به هر حال حق به محافظت از اموال خود را.”

گاردنر کاهش یافته است به بحث در مورد چرا او تصمیم گرفت قلعه دکترین نمی اعمال می شود.

شوارتز گفت: McCloskeys “حمایت متمم اول قانون اساسی حق هر شهروند به صدای خود را و نظر شنیده می شود. این حق باید متعادل با متمم دوم و میسوری که حق هر یک از ما برای حفاظت از خانه و خانواده از تهدیدات بالقوه.”

گاردنر سنت لوئیس ” برای اولین بار, سیاه, مدار وکیل شده است در تقابل با برخی از در سنت لوئیس پس از استقرار او در انتخابات 2016. که مهمترین آنها دفتر او متهم پس از آن-رژیم صهیونیستی. اریک Greitens با جنایت تجاوز به حریم خصوصی در سال 2018 به اتهام گرفتن به خطر انداختن عکس از یک زن در طول روبروست. اتهام بود در نهایت کاهش یافته است اما Greitens استعفا داد و در ماه ژوئن سال 2018 است.

یک محقق خصوصی گاردنر استخدام برای بررسی این ادعا در برابر Greitens بعدها متهم به دروغ به اتهام دروغ گفتن در یک رسوب. او مورد انتظار است.

گاردنر نیز butted سر با پلیس رهبران به خصوص پس از او یک “لیست خروج” از بیش از دو دوجین از افسران بودند که محروم از خدمت به عنوان اصلی شاهدان در پرونده های جنایی بیش از آنچه گاردنر به نام اعتبار و نگرانی است. این حرکت خشم رئیس پلیس جان هیدن که او نیز سیاه است.

در ژانویه گاردنر واصل طرح دعوی در دادگاه فدرال را متهم به شهر اتحادیه پلیس و دیگران هماهنگ و نژادپرستانه توطئه با هدف وادار کردن او در خارج از دفتر. طرح دعوی در دادگاه نیز متهم به “تثبیت منافع” از عمد مانع تلاش خود را برای تغییر شیوه های نژادپرستانه.

چند رهبران سیاه و سفید در سنت لوئیس را حمایت گاردنر از جمله دموکرات در کنگره ایالات متحده ویلیام بند دار رس می گوید: “معترضان “هرگز نباید موضوع به این تهدید از نیروی مرگبار چه توسط افراد و یا توسط پلیس است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de