سنجاب در جفرسون کانتی تست مثبت برای طاعون

یک سنجاب در موریسون در جولای 11 آزمایش مثبت برای طاعون.

این اولین مورد شناخته شده طاعون در این شهرستان در سال جاری با توجه به Jefferson County بهداشت عمومی. آن را غیر معمول نیست بیماری برای دیدن در جوندگان سال به سال. با توجه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از دانشمندان بر این باورند که باکتری طاعون گردش در نرخ پایین از جوندگان جمعیت به طور منظم.

بخش نیست انتشار هر گونه اطلاعات دیگر از حیوانات است.

هر دو انسان و حیوانات خانگی می توانید تبدیل شدن به آلوده به طاعون را بدون اقدامات احتیاطی مناسب. انسان ممکن است بیمار مبتلا به طاعون از طریق گزش از آلوده کک سرفه از یک حیوان آلوده و یا تماس مستقیم — مانند نیش با خون و یا بافت آلوده حیوانات, با توجه به وزارت بهداشت.

سگ ها و گربه ها نیز مستعد ابتلا به طاعون هر چند گربه ها بیشتر در معرض آن است. در حالی که سگ ممکن است بلند کردن و حمل طاعون آلوده جوندگان کک گربه می تواند قرارداد طاعون از گزش کک و می میرند بدون درمان و آنتی بیوتیک ها. اگر شما بر این باورند حیوان خانگی خود را بیمار است, تماس با دامپزشک خود را. Jefferson County بهداشت عمومی نیز توصیه می کند صحبت کردن با دامپزشک خود در مورد پیشگیری کک اگر شما زندگی می کنند در نزدیکی حیوانات وحشی از جمله prairie dog مستعمرات.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de