Squall خط تولید خطرناک است, طوفان نیروی باد در سراسر کلرادو

رعد و برق است که سرچشمه در شرق یوتا و در امتداد غربی شیب تشکیل یک squall line که تولید را دستخوش توفان و قطع برق در سراسر کشور بعد از ظهر شنبه با توجه به خدمات ملی آب و هوا هواشناس گرگ هانسون.

آسیب باد ثبت شده در فقط در مورد هر گوشه ای از کلرادو از Durango به استرلینگ و از Greystone به اسپرینگفیلد. درختان و قطع خطوط برق زدم برق برای هزاران نفر در دولت و به اندازه نخود تگرگ گزارش شده در پراکنده مناطق از جمله Peyton Pueblo و Manitou Springs.

Grand Junction ثبت برخی از جاری شدن سیل اما باران به طور کلی بود و نه مشکل. درختان دمیده شد توسط طوفان-نیروی باد در دنور, Durango, شفق قطبی و جاهای دیگر. مدت کوتاهی قبل از 5 بعد از ظهر 95,000 Coloradans بدون قدرت بودند.

اوج gusts رسیده 78 مایل در ساعت فقط بعد از 4 بعد از ظهر در دنور اما فرودگاه بین المللی دنور ثبت شده و تنها سه صدم یک اینچ از باران.

“این واقعا غیر معمول راه اندازی کلرادو” هانسون گفت. “ما تا به حال یک باران شدید دیده بان صبح امروز در غرب کلرادو. رعد و برق به طور معمول فقط در قالب بیش از کوه ها و یا کوهپایه و دشت. ما در حال حاضر بسیار قوی بادها در قسمت پایین اتمسفر و آن را مقدار زیادی از انرژی از رعد و برق برای افزایش باد.”

تند باد 110 مایل در ساعت ثبت شد حدود 3 بعد از ظهر در پارک زمستان. قدرتمند دیگر بادها ثبت شده در کشور شامل 86 مایل در ساعت در Buford, 85 مایل در ساعت در d’cruz, 78 مایل در ساعت در Chatfield مخزن 79 mph در مس کوه 78 مایل در ساعت را در بر دریاچه. گزارش های دیگر از باد بالا آمد از Moab, Utah منطقه و در امتداد جنوبی و وایومینگ. شاین گزارش بادها از 70 مایل در ساعت.

در امتداد جبهه محدوده برخی از اندازه گیری شد 69 مایل در ساعت در آکادمی نیروی هوایی, 70 مایل در ساعت در موریسون و 63 mph در بوککلی پایگاه نیروی هوایی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de