بهار (تمیز کردن) در اوایل این سال, این ابزار می تواند کمک به


وجود دارد تعدادی از دلایل که چرا مردم ممکن است گرفتن یک پرش در بهار تمیز کردن یک بیت در اوایل این ماه: برای یک بهار است که سرچشمه خیلی زود در بسیاری از نقاط کشور! و پس از آن هیچ چیز دیگری در جریان است که منجر به بسیاری از مردم صرف مقدار زیادی زمان بیشتری را در خانه بیش از حد معمول و … با سلام اگر شما باید در صفحه اصلی همین دلیل استفاده از این زمان به spiff محل تا کمی درست است؟!?

مته قلم مو

گرافیک: Shep McAllister

تبلیغات

ما عاشق مته قلم که ابزار قدرت و به ویژه هنگامی که ما را وادار به استفاده از آنها برای تمیز کردن چیزهای چرا که ابزار قدرت را به تمیز کردن احساس بد و سرگرم کننده! وجود شش مته براش را انتخاب کنید پس از اتمام مختلف استفاده می کند و فکر می کنم در مورد آنچه که در مکان (یا!) از صفحه اصلی خود ممکن است بهره مندی از برخی از تمیز کردن عمیق.

OxiClean برای ملات

گرافیک: گیب کری

تمیز کردن ملات است sloggy و یکی است که اغلب مردم قرار داده به عنوان یک نتیجه. اما این روش برای تمیز کردن ملات کاهش راه راه را بر شستشو معمولا نیاز به روشن تا تیره رنگ ملات: مخلوط یک گالن آب داغ با ¼ فنجان OxiClean و مشغول به کار در بخش های از پشت در اتاق به سمت درب پور راه حل در یک S-شکل گیری طبقه. گسترش راه حل در یک لایه نازک بیش از هر بخش با استفاده از یک برس برای توزیع اکسیژن محلول سفید کننده. سپس اجازه دهید آن را به نشستن به مدت 30-60 دقیقه قبل از پاک کردن کف تمیز با آب مرطوب دستمال یا اسفنج mop.

خشک کن لاستیکی

تبلیغات

آب روبها نیست فقط برای ویندوز—هر چند آنها برای ویندوز! و پنجره اغلب یک چیزی که ما در طول بهار تمیز کردن بار!—آنها همچنین بزرگ برای تمیز کردن کاشی حمام با دیوار شیشه ای حمام درب هر سطوح سخت ،

تمدید میکرو ابزار

تبلیغات

یک روش خوب برای تمیز کردن بهار به نگاه کردن و سپس نگاه کردن و پاک کردن تمام چیزهایی است که خارج از محدوده معمول خود را دید. البته پس از آن شما باید به شکل از چگونه برای رسیدن به تمام کسانی که در بالا و پایین مکان بدون سقوط کردن یک نردبان از بین بردن خود را به عقب و یا تخریب زانو خود را. را وارد کنید که قابل تمدید میکرو ابزار که اجازه می دهد تا شما را به انجام هر دو خشک و تر و تمیز سخت برای رسیدن به مکان.

خلاء پیوست مجموعه

گرافیک: گیب کری

تبلیغات

یکی دیگر از گرد و غبار شکن بدون جناس در نظر گرفته شده است که خود را خوب جارو برقی—و نه فقط برای طبقه! تمیز کردن بهار است و زمان زیادی را به خود خلاء کار اضافه کاری برای تمیز کردن چیزهایی مانند مبلمان و تشک و دیوار و پنجره درمان آستانه پنجره و روده است که جمع آوری تعداد زیادی از گرد و غبار در طول زمان است. ترفند این است برای استفاده از فایل های پیوست, یا آنهایی که استاندارد خود را با ماشین و یا اگر شما واقعا می خواهید به بازی خود را با سرمایه گذاری در مجموعه ای از افزودنی تخصص پیوست.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de