صحبت از پیروزی بر طالبان مقابله هند می خواهم برای دیدن این اتفاق می افتد: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

رییس جمهور ایالات متحده امریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه گفت که او در صحبت با نخست وزیر نارندرا مودی در آمریکا-طالبان معامله و اشاره کرد که “هند می خواهم برای دیدن این اتفاق می افتد.”

“من صحبت PM مودی در آن است. من فکر می کنم هند می خواهم برای دیدن این اتفاق می افتد. ما بسیار نزدیک است. همه خوشحال است در مورد آن” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در سرمایه های ملی.

ایالات متحده و طالبان را امضا توافق نامه در 29 فوریه ارائه شده است که هر دو طرف رعایت یک هفته ای کاهش خشونت در افغانستان آغاز شده است که از روز شنبه در نیمه شب.

این قرارداد امضا خواهد شد در حضور ناظران بین المللی یک سخنگوی طالبان در بیانیه ای گفت. این قرارداد امضا خواهد شد در دوحه, قطر.

صلح این است که تبلیغ می شود قابل توجه به عنوان آن است که به احتمال زیاد منجر به دائم آتش بس و خروج نیروهای نظامی آمریکا از افغانستان است. آن را نیز شامل داخل افغانستان مذاکرات بین طالبان و افغانستان که شامل مقامات دولتی.

“داخل افغانستان مذاکرات به زودی شروع خواهد شد پس از آن خواهد ساخت و در این گام اساسی برای ارائه یک برنامه جامع و دائمی آتش بس و آینده سیاسی نقشه راه برای افغانستان” Pompeo در بیانیه ای گفت.

“پس از مذاکرات طولانی بین امارت اسلامی افغانستان و ایالات متحده امریکا هر دو طرف توافق کردند که به امضای نهایی توافق در حضور ناظران بین المللی” یک بیانیه منتشر شده توسط سخنگوی طالبان اعلام کرد.

این حرکت به نظر می رسد بسیار مهم و توجه به آن را آغاز یک راه حل صلح آمیز به neverending آشفتگی در Afghanisthan پس از چند دهه از جنگ بین نیروهای دولت افغانستان و طالبان.

نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا شده اند مستقر در افغانستان از سال 2001.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>