نشت شلوار جین برای

نشت شلوار جین برای – زندگی

به روز رسانی: 28 ژوئن 2020, 08:06 IST | انجو Maskeri | بمبئی

یک هنرمند آمریکایی و طراح است که به denims متعلق به مشاهیر از جمله از هند قبل برای جمع آوری کمک برای پناهندگان

Johny Dar

Johny Dar

در یک مصاحبه maverick طراح فرانسوی Yves Saint Laurent متاسفانه تا به حال یک بار اعتراف کرد که او تا به حال نه اختراع شلوار جین آبی. “آنها را بیان عفت, جاذبه جنسی, سادگی,” او گفت:. به عنوان پوشاک فارغ التحصیل از workwear به بالا خیابان جین نیز به نمایندگی از یک ضد فرهنگ در دهه 1960 در میان جوانان آمریکایی که تصمیم به پوشیدن شلوار جین برای نشان دادن همبستگی خود را با کار کلاس.

قطع به اين هنرمند طراح و نوازنده Johny Dar است مهار جین محبوبیت برای جلب توجه به عمیق تر شدن بحران انسانی: پناهندگان. خود ابتکار, شلوار جین را برای پناهندگان (JFR) است که یک موسسه خیریه درایو است که افزایش بودجه برای کمیته بین المللی نجات. او فهرستی از کمک کنندگان به هیچ چیز کمتر از یک اسکار invitee لیست. خواننده التون جان و سوپر Karlie Kloss به بانوی اول سابق فرانسه کارلا برونی و Sheikha Jawaher بنت محمد آل قاسمی همسر حاکم شارجه, همه اهدا شلوار جین خود را. “این است که یک آیتم از لباس است که اکثریت بشریت می تواند مربوط به” او می گوید در مصاحبه ای به این نویسنده. “اکثر مردم یک جفت شلوار جین. جین فرسوده توسط غنی و فقیر و جوان و پیر و پناهندگان. این زمین در این راه.”

در حال حاضر در حال نزدیک شدن به هند مشهور به هیئت مدیره در آمد. جکی Shroï€ سارا علی خان و Kriti Sanon داده اند nod.

Denims donated by Sharon Stone
Denims اهدا شده توسط شارون استون

متولد در سینسینتی, اوهایو در سال 1978 در رشد پرورش در آرزوی تبدیل شدن به یک فیلمساز معتقد از سنین پایین است که او تا به حال یک چشم انداز برای به اشتراک گذاشتن. کشف استعداد خود را برای طراحی کرد و از نیویورک به لس آنجلس در سال 1997 به مطالعه مد, راه اندازی اولین برچسب در سال 1999 و اسیر مد صحنه خود را آوانگارد مجموعه. در زیر درخشش او دست و پنجه نرم ذاتی قراری است که یکی از همکاران با اکثر نوابغ. “من در تلاش برای پیدا کردن یک محل بر روی زمین جایی که من احساس می کنم در خانه مانند یک پناهنده. این مرا به بازجویی نقطه بودن یک انسان به هر حال آنچه که به معنای واقعی از خانه تا زمانی که من متوجه شدم که صفحه اصلی در درون شما و دولتی بودن یک موقعیت جغرافیایی.” جالب Dar می گوید آن شده است آسان برای دریافت مگا مشاهیر به کمک مالی خود را به نام خود و حمایت خود را از مبارزات انتخاباتی. “ریاست جمهوری از مغلوب ساختن پیشی جستن بدان معنی است که برخی از حامیان مالی ما و همکاران تصمیم به توقف فعالیت های خود را در مبارزات انتخاباتی به دلیل برخی از مشاهیر درگیر در JFR صحبت کردن در برابر او. بنابراین ما نیز تحت تاثیر سیاست حتی اگر کمپین اساسا انسانی و نه سیاسی.” او اذعان می کند که قسمت عقب رانده تلاش های خود را بطور قابل توجهی. “پس از آن اتفاق افتاد و ما تا به حال یک گام به عقب و بازیابی از شکست.”

تمام قطعات با دوام و قابل شستشو. در گرفتن نگه دارید از یک قطعه Dar آویزان آن را برای چند روز تا زمانی که او احساس می کند مانند “ما در حال صحبت کردن”. “پس از آن امواج در من و می گوید: سلام این زمانی است که من به مستند که تعامل از طریق طراحی. آن را مانند من به شخص از طریق جوهر است که فرد در سمت چپ قطعه. آن را صمیمی transpersonal, خلاق, ماجراجویی است.” Dar پیچیده نقاشی ویکتوریا بکهام, جین در چهار ساعت و شارون استون, شلوار جین در یک هفته.

Eva Longaria’s pair of jeans
اوا Longaria را جفت شلوار جین

بنابراین دور او جمع آوری کرده است 150 denims اما هدف این است که برای جمع آوری 200 تا قبل از اعلام نهایی فروش-تقدیر-نمایشگاه و جشن و سرور. هدف او این است که برای رسیدن به 10 میلیون دلار است.

جالب, دار را از روی لئامت دادن با شروع فعالیت با محیط زیست. بعد از آن او تصمیم گرفت برای آموزش لنز خود را بر روی پناهندگان. “من متوجه شدم هیچ چیز وجود دارد برای تغییر در مورد محیط زیست و طبیعت است. آنچه نیاز به تغییر رفتار بشر است. ممکن است اگر ما می توانید شروع به مراقبت بیشتر در مورد هر یک از دیگر, ما به طور طبیعی شروع به مراقبت بیشتر در مورد همه چیز در اطراف ما.” Dar می گوید: موضوع جابه جایی است که بیشتر مربوط به حال حاضر است. “با وضعیت فعلی جهان و جهت ما می رویم در این شماره در حال رفتن به افزایش نمایی در دهه آینده. برای مثال اگر مستند همچنان برای چند ماه بسیاری از مردم را تبدیل به پناهندگان و یا در نهایت در یک بحران یک راه یا دیگری.”

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK