SpiceJet می شود DGCA تصویب هواپیماهای بدون سرنشین برای انجام آزمایش های برنامه های تحویل ملزومات در مناطق دور افتاده

هندی حامل SpiceJet روز جمعه گفت: این دریافت تاییدیه از اداره کل هواپیمایی کشوری (DGCA) هواپیماهای بدون سرنشین برای انجام آزمایش های که این برنامه برای استفاده در تحویل از لوازم ضروری به مناطق دور افتاده.

یک SpiceXpress رهبری کنسرسیوم تا به حال ارائه یک پیشنهاد به تنظیم برای انجام تجربی بصری فراتر از خط دید (BVLOS) عملیات از راه دور هواپیما piloted در پاسخ به DGCA متوجه دعوت ابراز علاقه.

طبق گزارش این کنسرسیوم شامل هواپیماهای بدون سرنشین ساخت شرکت گاز, هوافضا, تجزیه و تحلیل و راه حل نرم افزاری شرکت AeoLogic و Involia ارائه دهنده ترافیک هوایی آگاهی و شنود خدمات.

بر اساس توصیه های BVLOS آزمایش ارزیابی و نظارت کمیته SpiceXpress اعطا شد مجوز برای انجام تجربی BVLOS عملیات این شرکت گفت.

ارسال محاکمه و مصوبات SpiceXpress های اختصاصی محموله بازوی SpiceJet برنامه برای استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین برای ارائه سریعتر و سریعتر و مقرون به صرفه تحویل پزشکی داروسازی و لوازم ضروری و تجارت محصولات این شرکت هواپیمایی در بیانیه ای گفت.

اظهار نظر در این موضوع SpiceJet رئیس و مدیر عامل آجی سینگ گفت: “نوآوری و فن آوری همواره در هسته SpiceJet ماموریت و چشم انداز و ما همیشه تلاش برای نوآوری در محصولات و خدمات برای ارائه بهتر تجربه است.”

“تست تکنولوژی هواپیماهای بدون سرنشین برای آخرین مایل اتصال و مقرون به صرفه تحویل محموله در حال یک جهش بزرگ در حمل و نقل هوایی از ضروری و غیر ضروری منابع در هند” او در بیانیه ای گفت.

“ما بسیار خوش بینانه در مورد استفاده از این بازی هیجان انگیز جدید زايمان برای محصولات مانند شدنی و دارو که کوچکتر عمر و نیاز فوری تحویل در اقصی نقاط هند,” او اضافه شده است.

حامل گفت که SpiceXpress دنبال خواهد شد و در آخرین مایل تحویل از انبار و نخست تمرکز خواهد شد در ارائه اورژانس پزشکی بسته و لوازم ضروری در مناطق دور افتاده.

این شرکت هواپیمایی در حال راه اندازی آن اختصاص داده شده محموله بازوی SpiceXpress در سپتامبر سال 2018 است.

هواپیماهای بدون سرنشین را تضمین خواهد کرد سریعتر تحویل پایین آوردن هزینه ها و بروید یک راه طولانی برای تقویت کسب و کار ما به ارائه اکسپرس تحویل دارو اقلام فاسد شدنی و e-commerce و محموله آن گفت:

SpiceJet گفت: آن همواره در خط مقدم مبارزه با COVID-19 همه گیر و حصول اطمینان از هر دو داخلی و جهانی عرضه زنجیره ای دست نخورده باقی می ماند و همیشه از coronavirus-اجرا مستند آغاز شد.

SpiceJet به حمل و نقل بیش از 12,298 تن کالا در بیش از 1728 پرواز از سراسر کشور مستند آغاز شد, حمل و نقل پزشکی و جراحی و لوازم عفونی ماسک صورت coronavirus, rapid test, کیت, IR سنج و غیره. و ارائه آستان تحویل ضروری تامین دارو و تجهیزات پزشکی به شهرهای مختلف در هند آن اضافه شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>