صرف $20 در کتابها دریافت 5 دلار اعتبار برای خرج کردن در بیشتر کتابها


بهترین رسانه معاملاتبهترین رسانه معاملاتبهترین فیلم و کتاب و موسیقی معاملات از سراسر وب, به روز شده در روزانه.

خرید 20 دلار در کتابها دریافت $5 در اعتبار | آمازون

من کتاب جمع شدن است عظیم. آن را به نحوی حتی بزرگتر از من بازی پرونده ها و با وجود این واقعیت است که بازی و ضرب و شتم یک تصویری بازی راه طولانی تر از خواندن و به پایان رساندن یک کتاب است. بدون در نظر گرفتن, من نمی تواند مقاومت در برابر خوب Kindle eBook مقابله و آمازون دارای یکی از خوبی های این هفته—صرف $20 در کتابها و شما $5 Kindle اعتباری… برای اطلاعات بیشتر کتاب در اصل.

تبلیغات

یک ترفند وجود دارد به این معامله هر چند: شما نیاز به فعال کردن آن است. آن را نمی کند به طور خودکار اعمال می شود در پرداخت, بنابراین مطمئن شوید که به کلیک بر روی این لینک و فعال معامله قبل از رفتن در یک ولگردی و قانونی شکنی خرید.

البته در حال فروش در کتابهای خود را بیش از حد. برای مثال همه CS لوئیس رمان $2 یک قطعهبنابراین اگر شما همیشه می خواستم به خواندن تواریخ از نارنیا در حال حاضر است شانس خود را برای دریافت کل مجموعه برای ارزان. به عنوان همیشه وجود دارد یک ترا درهم میشکنند مقدار از کتابها در فروش است که شما می توانید مطالعه در اوقات فراغت خود را به عنوان به خوبی.

از آنجا که هیچ کس پرسید: چه من می خواهم به انجام در طول این تبلیغات این است که انتخاب کنید تا یک یا دو کتاب که هرگز به فروش (looking at you, هری پاتر و , همه چیز رمان) و سپس کار راه من تا 20 دلار صرف شده برای اعتبار. آن را فقط به اندازه کافی از یک جایزه برای من به ریخت و پاش در برخی از رمان های من مشکل توجیه در غیر این صورت.

تبلیغات


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im