SpaceX را موشک فالکون 9 را دوم راه اندازی تلاش در یکشنبه

پس از راه اندازی یک ماموریت تاریخی که گرفته اند دو فضانوردان ناسا به ایستگاه فضایی بین المللی نامیده می شد-با توجه به شرایط آب و هوا در مه 28, SpaceX برای تکرار تلاش در روز یکشنبه (31 مه) در 12:52 AM IST از فلوریدا.

نسخه ی نمایشی-2 ماموریت را علامت گذاری به عنوان اولین پروازهای فضایی ناسا فضانوردان از خاک ایالات متحده از سال 2011 و اولین راه اندازی یک موشک طراحی و توسعه توسط یک شرکت خصوصی است.

محرومیت آب و هوا و یا دیگر مشکلات پیش بینی نشده 24-داستان-بلند SpaceX Falcon 9 rocket است که با توجه به بلند کردن در 3:22 p. m. EDT و اولین پرواز خود را به مدار با انسان روی.

این موشک در اصل برنامه ریزی شده برای راه اندازی در چهارشنبه, اما آن را به نام خاموش دقیقه قبل از آن را می تواند به پرواز به دلیل بدی آب و هوا.

تاریخی پرواز برنامه ریزی شده بود به کهنه کار ناسا فضانورد باب Behnken و داگ هرلی به ISS بر روی یک موشک توسعه یافته توسط SpaceX. هر دو فضانوردان بوده است بسته به کرسی های خود را برای حدود دو ساعت قبل از ناسا تصمیم به راه اندازی.

“وجود دارد واقعا یک طوفان رعد و برق, اما وجود دارد یک نگرانی است که اگر ما از راه اندازی آن می تواند باعث رعد و برق” ناسا رئیس جیم Bridenstine گفت.

هنگامی که و که در آن به تماشای راه اندازی زندگی می کنند:

چگونه به سازمان دیده بان “راه اندازی آمریکا” زندگی می کنند ؟

تاریخی راه اندازی خواهد شد دیده می شود از طریق تلویزیون ناسا از طریق سیستم عامل های متعدد از تلویزیون و کامپیوتر و دستگاه های تلفن همراه.

ناسا زنده ناسا YouTube channel NASA App برای iOS NASA App for Android

بینندگان همچنین می توانید گرفتن راه اندازی در زندگی های متعدد دیگر سیستم عامل رسانه های اجتماعی بیش از حد:

Twitter, Facebook, LinkedIn, Twitch.tv

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net