SpaceX در آستانه راه اندازی ناسا, فضانوردان, و برگشت در چمن خانه

اسکودوی کیپ کاناورال فلوریدا — با بد آب و هوا تهدید یک تاخیر دو فضانورد ناسا مناسب برای راه اندازی یک موشک SpaceX کشتی روز شنبه در یک تاریخ ساخت پرواز به ایستگاه فضایی بین المللی است که به عنوان یک جهش بزرگ رو به جلو برای رونق کسب و کار, تجاری, سفر به فضا.

فضای جانبازان داگ هرلی و باب Behnken برنامه ریزی شده بود به سوار شدن به مدار روی نام تجاری جدید SpaceX Dragon کپسول بلند در 2:33 p. m. MT از همان سکوی پرتاب استفاده شده توسط آپولو ماه ماموریت در نیم قرن پیش.

پرواز را علامت گذاری اولین بار یک شرکت خصوصی ارسال انسان به مدار. همچنین این خواهد بود اولین بار در نزدیک به یک دهه است که ایالات متحده راه اندازی شد فضانوردان به مدار از خاک ایالات متحده آمریکا.

همیشه از شاتل فضایی بازنشسته شد در سال 2011 ناسا با تکیه بر سفینه های فضایی راه اندازی شد برای قزاقستان به آمریکا فضانوردان از ایستگاه فضایی.

در ظهر هر چند با چهار ساعت باقی مانده قبل از شروع راه اندازی کنترل قرار داده و این احتمال قابل قبول آب و هوا برای پرتاب در 50-50 به دلیل باران و ابر و رعد و برق ناسا در مرکز فضایی کندی. یک طوفان گرمسیری دورتر تا سواحل شرق نیز پیچیده و مهم است.

در صورت به تعویق افتادن راه اندازی بعدی فرصت خواهد بود شنبه ،

آماده سازی محل در سایه شیوع کروناویروس که منجر به کشته شدن حدود 100 ، 000 آمریکایی.

“ما در حال راه اندازی فضانوردان آمریکایی در آمریکا راکت از خاک آمریکا. ما انجام داده اند این واقعا از سال 2011 پس از این است که یک لحظه منحصر به فرد در زمان” ناسا مدیر جیم Bridenstine گفت.

با استفاده از این پرتاب گفت: “هر کسی می تواند با نگاه کردن و بگو:” نگاه به آینده ای بسیار روشن تر از حال حاضر وجود دارد. و من واقعا امیدوارم که این الهام بخش برای جهان است.”

این ماموریت را قرار داده ایلان SpaceX در همان لیگ به عنوان تنها سه کشور روسیه و ایالات متحده و چین که ارسال فضانوردان به مدار ،

ناسا تحت فشار قرار دادند به جلو با راه اندازی با وجود شیوع ویروسی اما خواسته تماشاگران به ماندن در خانه برای کاهش خطر گسترش ویروس. سواحل و پارک های همراه فلوریدا Space Coast باز دوباره و مقامات محلی و کسب و کار قرار داده و از یک لحاظ اجتماعی فاصله تشک خوش آمدید. نشانه هایی در امتداد ساحل اصلی کشیدن آرزو “Godspeed SpaceX.”

ساعت قبل از راه اندازی ماشین ها و rv ها در حال حاضر شد و پوشش جاده در کیپ کاناورال با نخست views پد.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور مایک پنس برنامه ریزی برای پرواز به کندی, که در آن لیست بود بسیار محدود به دلیل بیماری همه گیر.

در میان sightseers شد ارین Gatz که آماده برای هر دو باران و همه گیر. همراه با او 14 ساله دختر 12 ساله و پسر او به ارمغان آورد و ماسک و یک چادر کوچک برای محافظت در برابر عناصر.

او گفت: کودکان مبتلا به ضعف خاطرات از تماشای فرد در یکی از آخرین شاتل راه اندازی تقریبا یک دهه پیش زمانی که آنها پیش دبستانی است.

“من می خواستم آنها را به سمت تلنگر و برای دیدن دوره بعدی سفر به فضا” گفت: Gatz زندگی می کند که در دلتنا فلوریدا. “این هیجان انگیز و امیدوار.”

هرلی و 53 و Behnken, 49 هر دو دو بار شاتل آگهی.

ناسا استخدام SpaceX و بوئینگ در سال 2014 برای حمل و نقل فضانوردان به ایستگاه فضایی در یک نوع جدید از مشارکت عمومی-خصوصی.. توسعه SpaceX اژدها و بوئینگ Starliner کپسول در زمان طولانی تر از انتظار می رود ، بوئینگ هنر و صنعت است که انتظار نمی رود به پرواز فضانوردان در فضا تا اوایل 2021.

“ما در حال انجام آن متفاوت از ما تا کنون آن را انجام داده قبل از” Bridenstine گفت. “ما در حال راه اندازی در یک تجاری موشک ساخته شده توسط SpaceX و ما در حال تبدیل چگونه ما انجام پروازهای فضایی در آینده است.”

آسوشیتد پرس بهداشت و وزارت علوم دریافت پشتیبانی از Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>