فضای داخل و خارج: در تورنتون ریوردیل انزال, زوج پاسیو مزارع تحویل بزرگ داخلی تعطیل در کنار یک دنباله

به عنوان اقتصاد آغاز می شود گام های اولیه برای باز کردن با خیال راحت و سازندگان در حال توجه به چگونه از homebuyers’ اولویت ها تغییر کرده—فکر کردن بیشتر در مورد فضای خانه و دفاتر و سطوح پایین تر و دسترسی به کاوش در خارج از منزل.

این درست در تورنتون که در آن Boulder Creek محله بسیار موفق بوده است و با خلاق در مرتع پرورش احشام-طرح انکلاوها و جایی که دو سری جدید از زوج مزارع تحویل یک ارزش خاص در فضای سرپوشیده است که برگشتاندن خریداران درست از لحظه ای خاموش به پایان رسید.

شما می توانید تور مدل از این مزارع امروز در شرق کبک سنت در E. 128 خیابان; یک محل که در آن Boulder Creek دارای دو ویژگی های اضافه شده است که کار به خصوص به خوبی با طرح مرتع پرورش احشام زندگی — یک دنباله به گلن ایگل فضای باز است که متصل به جنوب Platte River دنباله به دنور و کم-تعمیر و نگهداری ارائه شده است که طول می کشد دور بار از یک تعداد انگشت شماری از کارهای.

تورنتون منطقه خریداران باید یک لیست بی پایان از راه آنها می خواهند برای قرار دادن این فضای داخلی به استفاده از, می گوید, کشید, باید, جامعه, مدیر فروش در ریوردیل در مرتع پرورش احشام. او دیده است فروش همچنان در یک سرعت ثابت از زمانی که اقامت در خانه به پایان رسید.

“ما تا به حال بالغ بچه ها که تا به حال ما را یک به پایان رسید زیرزمین برای آنها آورده و سپس در پدر و مادر خود را به طبقه بالا زندگی می کنند” او می گوید.

یکی دیگر از خریدار در زمان استفاده از یکی از Boulder Creek کوچکتر رنچس (آنها از شروع به عنوان کم به عنوان $360s برای 1,260 فوت مربع) خود را به شکستن 85 سال پدر از زندگی ارشد محل که در آن او شده است می خواهم پناه از طریق بحران قادر به دیدن او grandkids.

هر دو از Boulder Creek در مرتع پرورش احشام مجموعه نمایش جهانی طراحی الهام گرفته از ایده های با گسترده تر راهروها و اصلی-طبقه زندگی می کنند که ویژگی های است که آن را آسان تر برای مردم را به عنوان سن آنها; از جمله ارائه مراحل به عنوان چند که ممکن است از گاراژ, driveway به اصلی منطقه زندگی می کنند.

شما می توانید یک فرصت دو سری طرح طبقه از $360s یا یک فرصت یک سری پلان با فضای بیشتر از $450s با اعتصاب homesites و کامل زیرزمین پایان گزینه اضافه کردن دو اتاق خواب مهمان و تعداد زیادی از سرگرم کننده اضافه شده فضای پايان در اواسط $600s.

Kell می توانید تور شما را از طریق چهار مدل دو فرصت یک سری و دو فرصت دو سری و می تواند به شما نشان می دهد که در آن, باغ جامعه, خواهد بود, نزدیک به یک پارک و پل بر روی دنباله.

اخبار و سرمقاله کارکنان از دنور پست تا به حال هیچ نقشی در این پست آماده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de