جنوب غربی موسمی احتمال زیاد برای رسیدن به Delhi Haryana در اطراف ژوئن 25

هند هواشناسی بخش (آی) روز جمعه اعلام کرد که غرب موسمی است به احتمال زیاد به پیشرفت بیشتر تا تاریخ 21 ژوئن سال 2020 است.

در اوتار پرادش و برخی از نقاط غربی هیمالیا منطقه در طول 22-24 ژوئن غرب موسمی بیشتر ممکن است پیشرفت به هر دو این کشورها اگر شرایط مطلوب است. در طول دوره پیشرفت غرب موسمی نسبتا گسترده به گسترده بارش/ابری با جدا سنگین می افتد به احتمال زیاد بیش از اوتار پرادش, Uttarakhand و هیماچال پرادش در طول 22 تا 24 ژوئن سال 2020 است.

علاوه بر این غرب موسمی است که به احتمال زیاد برای رسیدن به هاریانا از جمله سرمایه های ملی منطقه در حدود 25 ژوئن سال 2020 است. معاون مدیر کل از هند هواشناسی بخش آناند کومار شارما گفت: در 12 ژوئن که دهلی نو به صبر کمی طولانی تر برای ورود موسمی.

“دهلی نو به صبر کمی طولانی تر برای موسمی. این احتمال وجود دارد که دهلی نو خواهد رعایت برخی از اندکی دوش که ممکن است به زمانی امداد” آناند شارما گفت.

شمالی حد موسمی (NLM) همچنان به عبور از Kandla احمدآباد Indore ریسن, Khajuraho, فتح پور و بہرائچ.

با توجه به احتمال خشک northwesterly بادها در پایین وردسپهر سطح بیش از اکثر نقاط راجستان heatwave شدید heatwave شرایط به احتمال بسیار زیاد بیش از راجستان در طول 2-3 روز.

“مطلوب تحت شرایط آب و هوا وجود دارد تا به حال ثابت شده است پیشرفت غرب موسمی در طول هفته گذشته (11-16) و جنوب غربی موسمی تحت پوشش کل شمال و شرق هند اکثر نقاط غربی و مرکزی هند و برخی از قطعات از اوتار پرادش در طول این دوره است. شمالی حد موسمی (NLM) از طریق Lat.23°N/طولانی است.60°E Kandla احمدآباد Indore ریسن, Khajuraho, فتح پور, بہرائچ و لات.28°N/طولانی است.81.5°E در 16 ژوئن 2020 و باقی مانده آن را در همان موقعیت تا امروز 18 ژوئن 2020 (Annexure I),” وزارت علوم زمین در آزادی مطبوعات اعلام کرد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de