موسمی جنوب غربی پیشرفت به ماهاراشترا; بمبئی به بارش

به عنوان موسمی جنوب غربی است که در حال حرکت به سمت جنوب هند در آن سرعت خود را پیشرفته به برخی از قطعات بیشتر از ماهاراشترا در روز شنبه (13 ژوئن 2020). با توجه به هند هواشناسی بخش (آی) جنوب غربی موسمی است که شروع خط در حال حاضر از 18°N به عنوان هرنی, Ahmednagar, Aurangabad, گندیا, چمپا رانچی.

در ضمن شرایط مطلوب برای پوشش بخش های باقی مانده از ماهاراشترا از جمله بمبئی بخش هایی از جنوب گجرات در 24 ساعت.

آی صادر کرده است یک هشدار برای کم فشار منطقه نهفته است بیش شمال ساحلی آندرا پرادش مجاور ساحلی Odisha و محله.

آب و هوا اظهار داشت که شرایط نیز تبدیل شدن مطلوب برای پیشرفت بیشتر از جنوب غربی موسمی به برخی از بیشتر نقاط مرکزی و دریای عرب قطعات باقی مانده از ماهاراشترا (از جمله بمبئی), اوریسا و بنگال غربی برخی از قطعات بیشتر از چتیسگر.

آب و هوا بیشتر از پیش بینی های پراکنده سنگین و بسیار سنگین با جدا شده بسیار سنگین و بارش 20 سانتی متر به احتمال زیاد بیش از مسکونی و گوا و جدا سنگین و بسیار سنگین در, بارش بیش از Madhya ماهاراشترا Marathawada ساحلی آندرا پرادش & ینام شمال کشور, Karnataka, Chhattisgarh, Telangana, Vidarbha آسام & مگالایا در طول 24 ساعت آینده;

در 24 ساعت آینده, پراکنده سنگین و بسیار سنگین با جدا شده بسیار سنگین و بارش باران پیش بینی شده است بیش از Vidarbha و جدا سنگین و بسیار سنگین در, بارش بیش ساحلی, Karnataka, Madhya Maharashtra, Chhattisgarh, Telangana, آسام و مگالایا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de