خطوط هوایی جنوب غربی دوست دارد دنور بسیار آن را می خواهد به اجاره 16 بیشتر گیتس در قطر

خطوط هوایی جنوب غربی قرار گرفته و به آن فرودگاه بین المللی دنور برنامه های رشد در نوشتن. در حال حاضر آن را به شورای شهر به تصمیم می گیرید اگر بودجه حامل داده خواهد شد حقوق تا 16 بیشتر گیتس در حال رشد فرودگاه پس از ماه گذشته تصویب 24-دروازه اجاره برای گسترش رقیب هواپیمایی متحده.

جنوب غربی مقامات با عضویت نمایندگانی از قطر در شورای شهر جلسه کمیته بعد از ظهر چهارشنبه که در آن آنها را غیر روحانی کردن هواپیمایی درخواست. اگر این کمیته تصویب پیشنهاد خواهد شد قبل از اینکه کل شورای گاهی در هفته های آینده.

دالاس-بر اساس بودجه حامل اجاره 24 گیتس در قطر تلاقی چند خیابان یا جاده C. این است که به دنبال جذب تمام 16 جدید دروازه های ساخته شده در آن محل اجتماع, بردن آن رد پای قطر به 40 دروازه.

پیشنهادی اجاره متمم نیز گسترش جنوب غربی به توافق با این شهر از طریق Feb. 28 سال 2035. هواپیمایی زمان DIA اجاره منقضی می شود در پایان این سال, فرودگاه, مقامات می گویند.

“این را از ما حمایت رشد بلند مدت طرح” غربی سخنگوی دن Landson روز سه شنبه گفت.

این شرکت هواپیمایی شده است خجالتی در مورد تمایل خود را به بخشی از قطر بزرگ رشد ناگهانی. مدیر عامل شرکت Gary کلی گفت: در بهار گذشته این شرکت با هدف در همه جدید C گیتس در قطر. جنوب غربی است که در روند ساخت 100 میلیون دلار آشیانه تعمیر و نگهداری در فرودگاه.

هواپیمایی راه اندازی عملیات در قطر در سال 2006 با 13 خروج روزانه با توجه به فرودگاه. امروز باد از غرب ارائه می دهد در حدود 250 پرواز در روز به بیش از 69 مقصد.

روز دوشنبه در جنوب غرب اعلام کرد قصد دارد برای راه اندازی یک زمستان فصلی پرواز های از قطر به Yampa Valley Regional Airport بعد از این سال آوردن خدمات به Steamboat Springs بازار است.

جدید C گیتس در حال انتظار به پایان خواهد رسید در سال 2021 و عملیاتی در سال 2022 با توجه به قطر. آنها در حال ساخته شده به عنوان بخشی از فرودگاه 1.5 میلیارد دلار پروژه توسعه است که با اضافه کردن 39 دروازه وجود دارد.

ایالات اعطا شد دسترسی به 24 اضافی گیتس در فرودگاه های A و B concourses هنگامی که آن را به روز رسانی اجاره نامه اصلاح شد و به اتفاق آرا تصویب شده توسط شورای شهر در ژانویه. از کسانی 13 جدید دروازه های ساخته شده به عنوان بخشی از گسترش.

اگر غرب موفق است که در آن پیشنهاد را ترک خواهد کرد که 10 جدید دروازه بلامعارض. تنها حامل است که در عمل یک مرکز در قطر است که بر اساس دنور-Frontier Airlines. مقامات با Frontier در روز سه شنبه نشان داد آنها آماده نیست به طور علنی مورد بحث هواپیمایی قطر قصد دارد در این زمان.

“ما در حال انجام بحث و مذاکره با فرودگاه و قادر خواهد بود برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات اضافی پایین جاده” سخنگوی جنیفر de la Cruz نوشت: در یک ایمیل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>