کره جنوبی سفارت اهدا 25,000 ماسک به جنگ کره جانبازان در هند

کره جنوبی سفارت اهدا کرده است 25,000 ماسک صورت برای خانواده ها از کره جانبازان جنگ از طریق جنگ کره جانبازان انجمن (KWVA) و محروم جامعه در هند در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

ماسک اهدا شد از طریق Chikitsa اعتماد یک سازمان غیر دولتی تاسیس شده در سال 1999 برای اطمینان از دسترسی به مراقبت های بهداشتی با کیفیت برای مشکل جوامع است.

“در حالی که ما با ارائه پشتیبانی کامل برای هند در تلاش برای مقابله با COVID-19 ما همچنین به یاد داشته باشید فداکاری و قربانی های ساخته شده توسط هند غیر مبارز سربازان سهم به جنگ کره که شکست ژوئن 25th, 1950,” کره سفارت در بیانیه ای گفت.

سفیر Shin Bong-شیل با کره دفاع وابسته Col لی در و نمایندگان KWVA بازدید Chikitsa درمانگاه خیریه در Gurgaon در روز چهارشنبه و تحویل 20,000 ماسک.

این KWVA پیشنهاد سفارت برای اهدای این ماسک به Chikitsa است که اختصاص داده شده خود را به ارائه مراقبت های بهداشتی اولیه به مردم نیاز به فقط مانند هند 60 Para بیمارستان صحرایی که در خدمت در کره جنوبی در طول جنگ.

رئیس Chikitsa و سه ارتش هند جانبازان یکی از آنها فرمان 60 Para بیمارستان صحرایی نیز در این مراسم است.

رویداد برگزار شده است به عنوان بخشی از دولت کره را #StayStrongCampaign در حالی که همچنین به خاطر سپردن است که در این سال 70 سالگرد شروع جنگ کره و فرود از هند غیر مبارز سربازان در پوسن 19 نوامبر 1950.

در حالی که از 5000 ماسک توزیع خواهد شد به خانواده های کره ای جانبازان و 20000 ماسک توزیع خواهد شد به مردم هند از طریق Chikitsa اعتماد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>