کارولینای جنوبی, شکایت بیش از تجاوز جنسی-اد ممنوعیت


عکس: شاتر

آموزش جنسی اغلب انجام یک کار ضعیف وقتی که می آید به تجاوز به دانش آموزان. جدید شکایت امید به تغییر است که حداقل برای ایالت کارولینای جنوبی است.

ان بی سی نیوز گزارش که مرکز ملی برای حقوق همراه با Lambda قانونی به طرح دعوی علیه دولت در تلاش برای سرنگونی جامع سلامت قانون آموزش و پرورش از سال 1988. قانون می گوید که تجاوز روابط را نمی توان مورد بحث در کلاس های آموزش مگر اینکه آن را در مورد بیماری های مقاربتی است. علاوه بر این, آن می گوید هر معلم است که اشاره غیر علاقمند به جنس مخالف, روابط می تواند از کار اخراج شدند. طرح دعوی در دادگاه مدعی است که این قانون خلاف قانون اساسی و ناقض 14 متمم برابر حفاظت از بند.

تبلیغات

مولی اسپيرمن دولت Superintendant آموزش و پرورش به عنوان یک متهم در این پرونده و همچنین معتقد است قانون سوال برانگیز است. او پرسید: کارولینای جنوبی, دادستان کل آلن ویلسون به پیش نویس یک نظر در قانون اساسی. ویلسون معتقد است که “یک دادگاه احتمال پیدا کردن” که قانون را ایستاده در نقض برابر حفاظت از بند.

با توجه به این که همه برای تلفن های موبایل به توافق امیدوارم این بدان معنی است که قانون تغییر خواهد کرد هر چه زودتر به جای بعد. آن را می سازد هیچ حس که تجاوز به دانش آموزان داده می شود باید کمتر آگاهی در مورد بدن خود و رابطه سالم از همسالان خود. باید هر پدر و مادر باید یک مشکل با آن را به خوبی قانون دولت اجازه می دهد تا آنها را به خودداری فرزند خود را از اد.

 

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>