متاسفم برای کسانی که مارک های: Keke Palmer است که چهره جدیدی از Olay. درسته ؟


تصویر: Olay (YouTube)

واقعی صحبت کنید ؟ در حالی که من یک عاشق قدیمی Olay را با نام تجاری من به طور خودکار مرتبط با این مجموعه جوان. من Gen-X خود به ارث برده عشق برای نام تجاری (پس از آن بیشتر معمولا شناخته شده به عنوان روغن Olay) از مادر من بود که تدریس توسط مادر او و…به خوبی شما آن را دریافت کنید. اما در حالی که آن را پایدار و بسیار محبوب میراث نام تجاری Olay بدیهی است که می خواهد ما را به می دانم که آنها کردم هزاره جمعیتی در ذهن بیش از حد, ریخته گری, Keke Palmer, یکی از realest twentysomethings در بازی (با GIF برای اثبات آن) به عنوان بی عیب و نقص, چهره جدید الای بدن.

اگر من صادق, در حال رشد, من تو را دیدم هرگز خودم را در حوله-turbaned چهره از Olay مدل (هر چند خداوند می داند که من سعی کردم به تقلید از آن) که باعث می شود Olay اخیر با نام تجاری سفیران همه بیشتر هیجان انگیز است. پالمر در همکاری با محصولات مراقبت از پوست با نام تجاری به شرح زیر در خوبی پاشنه بلند صدای پای اخیر با نام تجاری سفیران Taraji P. Henson, مطرح,‘s Mj رودریگزو Laverne Coxهای متنوع نمایندگی از زنانگی است که در همه از دست رفته در آن جدیدترین سفیر نوشت که در Instagram:

من استفاده می شود به تماشای این نوع از تبلیغات در تلویزیون وقتی که من یک دختر کوچک و بسیار به ندرت اگر تا کنون من دیدن یک دختر در آنها که شبیه من است. من همیشه فکر می کردم وجود دارد یک نوع خاص از زیبایی و یا بافت مو و یا رنگ است که شما تا به حال در نظر گرفته شود به صورت واقعی زیبایی ad. نه دلپذیر نمایشی [sic] یا هر چیز دیگری اما نمایندگی مهم است. آن را واقعا!!! من فقط یک آمریکایی سیاه هر دو پدر و مادر من بسیار عادی من از کوچک و چه در نظر گرفته می شود “یک هیچ شهر”. تا این روز بهترین من انجام خواهد همیشه نشان می شود همه دختران مثل من که هیچ چیز وجود دارد آنها نمی تواند انجام دهد. هیچ چیز است که می تواند نمی شود. هیچ چیز نمی تواند آنها را در رسیدن به!!! هر آنچه که من انجام داده اند, شما می توانید دو. اگر شما می آیند از هیچ چیز و فکر می کنم وجود دارد چیزی است که شما از دست رفته من اینجا هستم تا به شما بگویم که شما نمی. تنها چیزی که شما همیشه می تواند از دست رفته این باور است که آنچه خدا برای شما در حال حاضر شما! آن را. شما را دوست دارم #OmgImInABeautyCampaign #OLAYBODY ❤️🙏🏾

تبلیغات

همانطور که برای محصولات پالمر می پیوندد رودریگز و کاکس در نظر گرفتن 14 روز Olay بدن چالشکه پالمر در ترویج اخیر نقطه برای نام تجاری. دیدن که ما در ارتفاع Cuffing خاکستر فصل زمان نمی تواند بهتر به عنوان Olay وعده “بهتر است پوست بدن را بشویید.” (و در حالی که من به شدت اعمال می شود اعتماد ملین مانند کره درخت روغن قلم و روغن نارگیل من نیز شناخته مزایای مواد تشکیل دهنده مانند اسید هیالورونیک که پالمر همچنین بازار سیاهی در آگهی بنابراین بازی میکنم.)

آن کار خواهد کرد ؟ من به زودی خواهید پیدا کردن به عنوان پالمر در gleaming پوست من مجبور به حفاری خود من Olay بدن شستن از درخشش تا زیبایی گنجه. من ممکن است در نهایت با یک میزبانی گیگ در یک صبح نشان می دهد و یا خود من GIF, اما اگر من در نهایت با پوست نرمتر من در نظر آن را یک زمستان نفع خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im