Sonu Sood در پاسخ به کسی که مایل به دیدن دوست دختر خود را در بیهار را ترک خواهد کرد شما در تجزیه

Sonu Sood شده است کمک به کارگران مهاجر رسیدن به خانه خود را با خیال راحت. او شده است در پاسخ به همه ممکن است مردم در توییتر هستند که درخواست برای کمک به. در میان تمام است که وجود دارد چند که تصمیم می گیرد به آن لذت ببرید با Sonu با پرسیدن در مورد ساخت آنها را در رسیدن به مشروب مغازه دوست دختر, در خانه, در میان بسیاری دیگر درخواست. جالب این بازیگر است که پرداختن به مسائل خود را بیش از حد با پاسخ hilariously. Sonu است که مطمئن شوید که به یک فندک لحظه در صفحات رسانه های اجتماعی بیش از حد.

یکی از کاربران توییتر نوشت: به Sonu “@SonuSood भैया, एक बार गर्लफ़्रेंड से ही मिलवा दीजिए.. बिहार ही जाना है #SonuSood” (برادر من اجازه ملاقات با دوست دختر من یک بار. باید برای رفتن تا بیهار). که این بازیگر پاسخ داد: “थोड़े दिन दूर रह के देख ले भाई .. सच्चे प्यार की परीक्षा भी हो जाएगी।” (دور ماندن برای چند روز و دیدن برادر… عشق واقعی را نیز آزمایش می شود.)

اتمام خنده دار مکالمه زیر:

حتی فرماندار ماهاراشترا Bhagat Singh Koshyari قدردانی Sonu با به tweeting “فرماندار Bhagat Singh Koshyari به نام بازیگر filmstar @SonuSood و قدردانی کرد و او را به صورت خود کار اختصاص داده شده در تسهیل حمل و نقل امن از افراد مهاجر از کشورهای مختلف خود را به خانه متحده است.”

که Sonu پاسخ داد: “Thank u so much آقا. کلمات خود را الهام بخش من به کار سخت تر است. خواهد شد و ادامه کار به صورت مهاجر برادران و خواهران تا ما متحد آنها را با خانواده خود را. مفتخر.”

این نو مبارک سال بازیگر همچنین راه اندازی یک شماره تلفن رایگان برای تسهیل مهاجران برای رسیدن به خانه خود را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>