Sonu Sood در دیدار ماهاراشترا فرماندار ستایش می شود برای کمک به کارگران مهاجر رسیدن به خانه متحده

ماهاراشترا فرماندار Bhagat Singh Koshyari میزبانی یک جلسه با بازیگر فیلم Sonu Sood روز شنبه در راج Bhavan. Koshiyari تحسین Sood تلاش در ارسال این کارگران مهاجر به کشورهای تحت مستند وضعیت.

حساب توییتر همسرم, سبک سگی ماهاراشترا تصاویر به اشتراک گذاشته شده از Bhagat Singh و Sonu از این نشست که در آن هر دو از جمله کمک دیده می شد در یک ماسک. با توجه به تصویر Sonu دیده می شد خواندن چیزی از یک تکه کاغذ به همسرم, سبک سگی.

توییت خواندن “فیلم star, Sonu Sood ملاقات فرماندار Bhagat Singh Koshyari در راج Bhavan. او در جریان فرماندار در مورد کار خود را برای کمک به افراد مهاجر برای رسیدن به خانه خود آمریکا و به آنها غذا. فرماندار تحسین Sonu Sood برای خود کار می کنند و به او اطمینان داد کمال حمایت خود را در تلاش.”

در اینجا صدای جیر جیر:

Sonu Sood ملاقات با تعداد زیادی از ستایش او موفق به کمک رشته کارگران مهاجر رسیدن به خانه های خود را با خیال راحت و با در نظر گرفتن بیشترین اقدامات احتیاطی. این بازیگر به تازگی مرتب اتوبوس از بمبئی به بالا و بیهار بنابراین مهاجران می تواند سفر بازگشت به خانه خود دولت و ماندن در یک محیط امن تر برای آنها نزدیک به خانواده خود و عزیزان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>