سونیا گاندی حذف Sanjay Jha به عنوان سخنگوی کنگره

کنگره رئیس جمهور سونیا گاندی در روز چهارشنبه برداشته Sanjay Jha به عنوان سخنگوی حزب بزرگ قدیمی, روز پس از دوم تا به حال مورد انتقاد حزب در یک مقاله از روزنامه. علاوه بر از بین بردن Jha به عنوان سخنگوی حزب, سونیا گاندی نیز مورد تایید قرار ملاقات از Abhishek دات و Sadhna Bharti به عنوان رسانه ملی برای اعضا کنگره است.

این مرحله می آید روز پس از Sanjay Jha تا به حال در سرمقاله خود به شدت انتقاد کنگره’ ‘داستان’ ایدئولوژی. او گفت که آن را ” ناامید کننده ای برای او یک فرد “به طور دائم wedded به فلسفه گاندی و Nehruvian چشم انداز” به سازمان دیده بان خود را “دردناک فروپاشی” در کنگره است. او با اشاره به این که این ایدئولوژی مورد استفاده برای تعریف این کنگره است.

Sanjay Jha نیز نوشته شده است: “کنگره نشان داده فوق العاده رخوت و آن نازدار نگرش نسبت به خود سیاسی منسوخ شدن است گیج کننده…”

اشاره به این که شده است وجود دارد هیچ “تلاش جدی” به این حزب و در حال اجرا با یک حس فوریت سابق کنگره سخنگوی کرده بود گفت: “من می خواهم به تماس بیل با بیل کندن از اینجا و یک بیل”.

حتی پس از حذف به عنوان حزب سخنگوی Sanjay Jha تنها به نظر می رسید به آن را بر خود به تقویت این نقطه که او ساخت. در یک صدای جیر جیر تشکیل شده امروز از رسمی خود رسیدگی در سایت میکروبلاگینگ او نوشت که کنگره بود که یک بار دموکراتیک لیبرال تحمل و فراگیر شده بازم دور از کسانی که ارزش امروز است.

برای اثبات خود نقطه جها ارائه نمونه از پاندیت جواهر لعل نهرو اولین نخست وزیر هند بود که او نیز با انتقاد از خود و حزب ناشناس در خود مورد نقد و قطعه در یک روزنامه به عنوان یک هشدار در مقابل تبدیل شدن به استبدادی است. این بار متفاوت بود و سپس حزب بود تحمل انتقاد Jha اصرار داشت. او گفت که او هنوز هم باقی می ماند متعهد بی باک ایدئولوژیک سرباز از کنگره ملی هند (INC).

“پاندیت نهرو یک بار نوشت: یک انتقاد از قطعه ناشناس در یک روزنامه هشدار برابر شدن استبدادی است. که درست است کنگره دموکراتیک لیبرال تحمل فراگیر. ما زیرفشار دور از آن ارزش. چرا ؟ من باقی می ماند متعهد بی باک ایدئولوژیک سرباز INC” Sanjay Jha توییتی.

برای برخی از متن: در آنچه که به عنوان یکی از نکات برجسته در اوایل سیاست در هند این کشور را اولین نخست وزیر جواهر لعل نهرو بود در سال 1937 نوشته در مقاله با عنوان “Rashtrapati” در صفحات مدرن نقد و بررسی – کلکته-بر اساس مجله ماهانه. نوشتن مستعار ‘Chanakya’ نهرو تا به حال ناشناس انتقاد خود غرور و موقعیت و خطاب به نگرانی در مورد خود و وارز برجسته به عنوان Caesarism. داشتن برنده پست INC رئیس جمهور به صورت مستقیم سه بار در یک ردیف و با بهره گیری از محبوبیت بسیار زیاد در میان هندی electocracy نهرو شد بنا به گزارش نگران او و INC ناخواسته زیر مسیر دیکتاتوری امپراتور روم ژولیوس Ceasar و آن را بر خود را به انتقاد از خود و کیش شخصیت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de