‘برخی از ما رک و پوست تا به حال درب باز برای ما’: Saif Ali Khan اذعان به اینکه ‘ممتاز’ در میان قوم و خویش بحث

در میان بحث های جاری در مورد قوم و خویش است که پس از Sushant Singh Rajput غم انگیز, مرگ بازیگر بالیوود سیف علی خان گفته است که او خوشحال بود برای ریختن به او “افتخار” و کسب احترام از همکاران خود را با عملکرد خود به عنوان Langda Tyagi در Vishal Bhardwaj را Omkara.

در یک مصاحبه ویدیویی سیف گفت: “بودن این نوع از شخص من هستم, فیلم هایی که من انجام داده اند وجود دارد نیز یک حس افتخار و عدم امتیاز و مردم در آینده راه سخت و مردم در آینده راه آسان که همیشه سنجیده و به خصوص در یک گروه مثل این با برخی از این NSD بچه ها و موسسه فیلم گاوداران.”

او بیشتر پذیرفته شده است که درها را به راحتی باز برای برخی در این صنعت بیش از دیگران است.

“آنها آمده ام تا صرفا از طریق استعداد در حالی که برخی از ما رک و پوست تا به حال درب باز برای ما امتیاز از تولد ما و پدر و مادر ما بود. بنابراین با توجه به این که پنهانی هنگامی که شما در تنظیم و شما یک صحنه هستند و شما به عنوان آماده به عنوان هر کس دیگری و به شما ارائه یک خط است که در تاریخ همتراز با اگر نه بهتر از هر کس پس از آن به شما احساس بهتر است. و به کسب احترام از کسانی که بچه ها احساس واقعا مهم است.”

در مصاحبه زودتر به PTI, صحبت کردن در مورد قوم و سیف گفته بود “قوم و خویش است که یک چیز وحشتناک. من کاملا در برابر قوم و خویش. من از آن بهره برده اند برای اطمینان حاصل کنید. قطعا ما فرصت های بیشتری نسبت به افرادی که متصل به فیلم است.”

(ما رسیده به سیف به درخواست برای روشن شدن در نظرات خود و در انتظار پاسخ)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de