‘برخی ندارند باید گزینه ای را برای کار از خانه’: مراسم تجلیل پور در هند چتربازان ارتش شهید در LoC op

پنج ویژه کماندوهای نیروهای از ارتش هند را 4 چتر نجات نظام شهید شدند به عنوان آنها کشف و خنثی یک نفوذ از تلاش های پاکستان در پشتیبانی از تروریست ها در امتداد خط کنترل (LoC) در جامو و کشمیر را Kupwara منطقه در هفته گذشته.

سربازان کشته شده در نبرد در تبادل آتش با یک گروه از تروریست ها که در حال نفوذ در سراسر LoC در Keran بخش از شمال کشمیر مقامات گفته بود در روز یکشنبه. Subedar Sanjeev Kumar, Havaldar Davendra سینگ Sepoy Bal کریشن, Sepoy آمیت کومار و Sepoy Chhatrapal سینگ از دست داده و زندگی خود را به عنوان آنها حذف پنج تروریست ها در زمان مبارزه با دست به دست کردن قبل از سقوط.

این عملیات آغاز شد در مداخله شب آوریل 3 و 4, مقامات گفت.

تصویری از تیم ملی از 4 Para نیروهای ویژه و کماندوهای بودن مستقر در زمین پوشیده از برف از Rangdori Behak شد آخرین تصویر آنها را از ویژگی های.

محکومیت قابل سرزنش عمل پاکستان به عنوان جهان در حال مبارزه با کروناویروس Chinar فرمانده سپاه Lt Gen BS Raju گفت: “عملیات Rangdori Behak بود عملیات انجام شده بیش از پنج روز با شکل گیری است که در آن ما با موفقیت قادر به خنثی پنج تروریست هایی که تا به حال از نفوذ پاکستان در کشمیر تحت اشغال (M).”

منطبق بر jawans برای موفقیت تکمیل ماموریت با وجود “بسیار به چالش کشیدن وضعیت” او گفت: “این عملیات به وضوح نشان می دهد همدستی پاکستان در کمک و معاونت در جرم نفوذ و به عنوان نتیجه تروریسم در دره.”

“این عمل پاکستان قابل سرزنش است به ویژه زمانی که تمام جهان در حال مبارزه با COVID-19, اینجا پاکستان است که کمک و معاونت در جرم نفوذ” Lt Gen Raju گفت.

در این عملیات سربازان شجاع شهید شدند در دفاع از ملت ما, او گفت:.

او به پرداخت ادای احترام به پنج مرد و خانواده های آنها به نمایندگی از کل پاراچنار سپاه.

width: 640px; height: 640px;

در پیام به هموطنان گفت: “من می خواهم برای اطمینان از هموطنان که در حالی که شما مشغول مبارزه با این بیماری همه گیر از COVID-19 ما که مستقر در امتداد LoC را تمام اقدامات برای محافظت از LoC و اجازه هیچ فساد توسط پاکستان است.”

مردم در رسانه های اجتماعی پرداخت می شود, غنی مراسم تجلیل از شهید jawans با بسیاری ذکر است که این سربازان در مرز نیست و باید این گزینه برای کار از خانه به عنوان بسیاری را در هند انجام می دهند در طول مستند.

صنعتگر Anand Mahindra در توئیتر خود نوشت: “ما در خانه ماندن را به صرفه جویی در زندگی ما ..آنها airdropped در برف در خط مقدم برای صرفه جویی در زندگی ما است. من درود می فرستم آنها و خانواده شان و هرگز شکایت در مورد قفل شده است. R. I. P.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im