خورشیدی مدارگرد انفجار را به تصرف 1st نگاه خورشید قطب

In this wide angle and long ...

مالکوم Denemark فلوریدا امروز از طریق AP

در این زاویه و قرار گرفتن در معرض طولانی شات ایالات داد راه اندازی اطلس V موشک آسانسور از راه اندازی مجتمع 41 در کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه در کیپ کاناورال فلوریدا., یکشنبه شب Feb. 9, 2020. اروپا و ناسا خورشیدی مدارگرد پرورشی به فضا یکشنبه شب در یک اقدام بی سابقه ماموریت به ضبط اولین تصاویر از آفتاب گریزان لهستانی.

اسکودوی کیپ کاناورال فلوریدا. — اروپا و ناسا خورشیدی مدارگرد پرورشی به فضا یکشنبه شب در یک اقدام بی سابقه ماموریت به ضبط اولین تصاویر از آفتاب گریزان لهستانی.

از 1.5 میلیارد دلار سفینه فضایی ملحق خواهد شد ناسا پارکر خورشیدی کاوشگر, راه اندازی 1 1/2 سال پیش در آینده خطرناکی نزدیک به خورشید به منظور پرده از اسرار خود را.

در حالی که خورشیدی مدارگرد نمی خواهد سرمایه گذاری نزدیک به اندازه کافی برای نفوذ خورشید کرونا یا تاج مانند جو بیرونی مانند پارکر آن را مانور به یک منحصر به فرد out-of-plane مدار که آن را بیش از هر دو قطب هرگز, عکس قبل از. همراه با قدرتمند زمین رصدخانه خورشید خیره فضای دو خواهد بود مانند یک ارکستر با توجه به گونتر Hasinger های آژانس فضایی اروپا, علوم مدیر.

“هر دستگاه پخش لحن های مختلف اما آنها با هم بازی سمفونی خورشید” Hasinger گفت.

خورشیدی مدارگرد ساخته شده در اروپا همراه با نه علم ابزار است. ناسا ارائه شده 10 ابزار و مرتب اواخر شب راه اندازی از کیپ کاناورال.

نزدیک به 1000 دانشمندان و مهندسان از سراسر اروپا جمع آوری شده با آمریکا و همکارانش در زیر ماه کامل به عنوان متحد راه اندازی اتحاد Atlas V موشک لعنتی خاموش روشن کردن آسمان برای مایل در اطراف. جمعیت نیز این ماجرا در نزدیکی جاده ها و سواحل است.

این موشک قابل مشاهده بود برای چهار دقیقه پس از پرتاب یک, سوراخ کردن بدن, ستاره درخشان آسمان شب است. اروپا و دانشمند پروژه دانیل مولر هیجان زده شد خواستار آن “تصویر کامل است.” خود ناسا همتای دانشمند هالی گیلبرت بانگ زد: “یک کلمه: Wow.”

در عرض یک ساعت ماهواره جدا منظمی از مرحله بالایی بود و پرواز خود را در آن.

خورشیدی مدارگرد — جعبه مانند از 4000 پوند (1,800-کیلوگرم) فضاپیما با دوک وار ساز رونق و آنتن — نوسان گذشته ونوس در ماه دسامبر و دوباره در سال آینده و پس از آن گذشته زمین با استفاده از گرانش سیارات به تغییر مسیر آن است. کامل علم عملیات آغاز خواهد شد در اواخر سال 2021 با اولین دید خورشیدی روبرو می شوند در سال 2022 و بیشتر در هر شش ماه.

در آن نزدیکترین رویکرد خورشیدی مدارگرد خواهد آمد عرض 26 میلیون مایل (42 میلیون کیلومتر) از خورشید به خوبی در مدار عطارد.

پارکر خورشیدی کاوشگر, در مقابل, در حال حاضر تصویب در 11.6 میلیون مایل (18.6 میلیون کیلومتر) از خورشید در یک زمان ضبط و عکسبرداری برای باریک فاصله 4 میلیون مایلی (6 میلیون کیلومتر) تا سال 2025. اما این پرواز هیچ جا در نزدیکی قطب. که در آن خورشیدی مدارگرد خواهد درخشید.

خورشید قطب هستند pockmarked با تغییر مداوم کرونال ، آنها هاب برای خورشید میدان مغناطیسی کوه در می رم قطب هر 11 سال است.

خورشیدی مدارگرد سر انداز در نهایت باید عملکرد کامل نمایش 3-D از خورشید 93 میلیون مایل (150 میلیون کیلومتر) از سیاره خانه ما.

“با انرژی خورشیدی رصدخانه به دنبال حق را در قطب, ما قادر خواهید بود برای دیدن این تاجی سوراخ سازه گفت:” نیکولا فاکس مدیر ناسا heliophysics را بدست آورد. “اینجا جایی است که همه سریع باد خورشیدی می آید از … این واقعا یک دیدگاه کاملا متفاوت.”

برای حفاظت از حساس ابزار از خورشید گرما تاول مهندسین ابداع یک سپر حرارتی با بیرونی سیاه و سفید پوشش ساخته شده از استخوان سوخته ذغال شبیه به آنچه که در غار ماقبل تاریخ نقاشی. 10-پا-با-8-فوت (3 متر-با-2.4 متر سپر حرارتی است که فقط 15 اینچ (38 سانتی متر) ضخامت و ساخته شده از تیتانیوم فویل با شکاف در میان برای ریختن گرما. آن را می تواند تحمل درجه حرارت تا نزدیک به 1000 درجه فارنهایت (530 درجه سانتیگراد).

تعبیه شده در سپر حرارتی پنج peepholes از اندازه های مختلف است که باز خواهد ماند و فقط به اندازه کافی بلند برای علم ابزار برای اندازه گیری در X-ray اشعه ماوراء بنفش قابل رویت و سایر طول موج.

مشاهدات را روشن ستاره دیگر ارائه سرنخ به پتانسیل habitability جهان در دیگر سیستم های خورشیدی.

به خانه نزدیک تر یافته های دانشمندان کمک خواهد کرد بهتر پیش بینی آب و هوا فضا که می تواند مختل کردن ارتباطات است.

“ما نیاز به دانستن چگونه خورشید تاثیر می گذارد محیط زیست محلی در اینجا بر روی زمین و همچنین مریخ و ماه هنگامی که ما حرکت وجود دارد” گفت: Ian والترز مدیر پروژه برای ایرباس دفاعی و فضایی که طراحی و ساخته شده است این فضاپیما است. “ما خوش شانس بوده ام تا کنون گذشته 150 سال” از عظیم خورشیدی طوفان گذشته رسید. “ما نیاز به پیش بینی که. ما فقط نمی توانید صبر کنید برای آن را به اتفاق می افتد.”

ایالات متحده-اروپا فضاپیمای اولیس راه اندازی شد در سال 1990 به پرواز در آمد بیش خورشید قطب اما از دوردست و با هیچ دوربین در هیئت مدیره. آن بوده است سکوت برای بیش از یک دهه است.

اروپا و ناسا فضاپیمای سوهو راه اندازی شده در سال 1995 است که هنوز ارسال پشت ارزشمند خورشیدی داده است.

در مجموع بیش از یک دوجین فضاپیما باید متمرکز بر خورشید بیش از 30 سال گذشته. از آن زمان تا به حال این فن آوری اجازه می دهد تا استادانه درست شده فضاپیما مانند پارکر و خورشیدی مدارگرد به نزدیک بدون اینکه سرخ شده.

روباه آن را “عصر طلایی” برای فیزیک خورشیدی.

“آنقدر علم هنوز رتبهدهی نشده است به انجام,” او گفت: “و قطعا زمان زیادی به یک heliophysicist.”


Sourcing & روش

آسوشیتد پرس بهداشت و وزارت علوم دریافت پشتیبانی از Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de