Solange است خدا را شکر برای ‘سیاه ‘ عشق’ به عنوان او را می پذیرد اولین Lena Horne جایزه برای هنرمندان ایجاد تاثیر اجتماعی


Illustration for article titled Solange Is Thankful for Black Womens Love As She Accepts First-Ever Lena Horne Prize for Artists Creating Social Impact

تصویر: مایک Lawrie (گتی ایماژ)

فقط به عنوان ماه تاریخ سیاه شد پایان تاون هال در شهر نیویورک از جیبش یک صندلی در میز و اتاق ساخته شده به افتخار Solange Knowles با افتتاحیه Lena Horne جایزه برای هنرمندان ایجاد تاثیر اجتماعی.

سرگرم کننده واقعیت: این Lena Horne جایزه برای هنرمندان ایجاد, اجتماعی, تاثیر عمده سرگرمی جایزه به نام پس از یک رنگ.

تبلیغات

“من حدود 5 سال از زمانی که من برای اولین بار دیدم که ویز,” Solange گفت: در حالی که پذیرش جایزه خود را روز جمعه گذشته. و ویزکه برجسته اواخر Lena Horne شد اولین بار Solange دیدم هر کسی بر روی صفحه نمایش است که شبیه او. که نمایندگی مشتعل خلاق و آتش در او. Solange توصیف هورن حضور در این فیلم به عنوان “حیرت انگیز زیبا و ظریف اما قوی” و هنگامی که هورن گفت: “اگر شما باور در درون قلب شما, شما می دانید که هیچ کس نمی خواهد تغییر مسیر است که شما باید بروید” حتی در سن 5 برنده جایزه گرمی هنرمند گفت: این خط به او نشان داد که رویاهای خود را می تواند به نتیجه برسد.

در طول پذیرش سخنرانی Solange نیز به اشتراک گذاشته شده چگونه او را ملاقات کرد “ترس” در طول ساخت از آخرین آلبوم, وقتی که من به خانه. Solange بود پرده در مورد “ترس از ناشناخته ها ترس از اعتماد و ترس از عشق ترس از سکوت و ترس از داشتن برای مقابله با همه چیز و درد” است که او احساس او ممکن است به خاک سپرده عمیق در داخل. در آن لحظه Solange به ما یادآوری کرد که حتی اگر او یک هنرمند مشهور او در معاملات با سختی ها و درست مثل هر کس دیگری.

بخش دیگری از سخنرانی خود که ایستاده بود که او مورد بحث چگونه از آن آسان بود برای نشان دادن و قوی برای همه چیز, اما تلاش برای انجام همین کار را برای خودتان. آن را در خدمت به عنوان یک یادآوری است که شما نمی توانید پور از خالی جام و شما نیاز به انجام این کار به پور را به خودتان آنجا که شما به دیگران است.

Solange زمان در طول سخنرانی او به معنای چیزی است که همه ما باید و سپاسگزار برای: زنان همیشه نشان می دهد.

تبلیغات

“بدون زنان سیاه عشق خواهد بود اما من در این مرحله” Solange گفت.

مادرش تینا Knowles-لاوسون گفت تاون هال مخاطبان است که این شب بود که او را از دست ندهید. سه هفته پس از عمل جراحی زانو, Knowles-لاوسون گفت که او ساخته شده آن را یک نقطه به نقطه نشان می دهد تا برای نوزاد—چیزی Solange نیز ساخته شده توجه داشته باشید در طول سخنرانی خود زمانی که او گفت: مادر او نشان داد و او ساخته شده برخی از بدنام نان ذرت در زمان تلاش.

تبلیغات

یکی از سخت ترین چیزهایی که در این جهان وجود دارد در آن است. گاهی اوقات فقط عمل از بیدار شدن از خواب در یک رژه شایسته جشن و Solange سخنرانی به ما یادآوری است که ما باید برای همیشه نشان می دهد تا برای خودمان “اما سخت و یا ترسناک” است که ممکن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>