رسانه های اجتماعی, موسیقی جهان تاریک برای سیاه و سفید کردن سهشنبه

نیویورک — هر چند سیاه و سفید از پنج شنبه در اصل توسط سازمان های موسیقی, جامعه, جهان رسانه های اجتماعی نیز رفت و تیره در حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش پیوستن به صدای در سراسر جهان خشمگین در قتل مردم سیاه و سفید در آمریکا

Instagram و حساب توییتر از بالا, برچسب رکورد به مردم هر روز پر از مربع های سیاه و سفید ارسال شده در واکنش به مرگ جورج فلوید Ahmaud Arbery و Breonna تیلور.

بسیاری از نوشتن شرح تصاویر و خالی شد هر چند برخی از نوشته #TheShowMustBePaused سیاه قلب emojis و یا تشویق مردم به رای دادن سهشنبه پس از هفت ایالت و ناحیه کلمبیا در حال میزبانی بزرگترین تخته سنگ اولیه انتخابات تقریبا در سه ماه.

ریحانا, Alicia Keys, Radiohead, کلدپلی, Kelly Rowland, Beastie Boys و در میان مشاهیر تاریخ سیاه و سفید جمعه در رسانه های اجتماعی.

“من نمی خواهد ارسال در رسانه های اجتماعی و من از همه شما را به انجام همان” بریتنی اسپیرز توییتی. “ما باید با استفاده از زمان به دور از دستگاه های ما به تمرکز بر روی آنچه که ما می توانید انجام دهید به جهان را به مکانی بهتر …. برای همه ما !!!!!”

Spotify در تاریکی از آثار هنری برای چند تا از محبوب خود لیست های پخش از جمله RapCaviar و بازدید ها بالا امروز به سادگی نوشتن “سیاه و سفید زندگی می کنند. به عنوان توضیحات آن. جریان خدمات نیز در آن سیاه و سفید زندگی می کند توجه به لیست پخش بر روی آن صفحه شامل آهنگ ها مانند جیمز براون “آن را می گویند با صدای بلند — من هستم و من افتخار” N. W. A. s “(Expletive) پلیس” سام کوک “تغییر خواهی آمد” و Childish Gambino است “این امریکا است.”

باز کردن صفحات موسیقی اپل و آیتونز با تمرکز بر حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند موضوع و SiriusXM گفت: از آن خواهد شد خاموش کردن آن کانال های موسیقی به مدت سه دقیقه در 3 p. m. EDT در ادای احترام به “همه قربانیان بی شماری از نژادپرستی است.”

این شرکت گفت که “ادامه خواهد داد برای تقویت Black voices بودن یک فضای که در آن سیاه و سفید هنرمندان نمایش گذاشتن موسیقی و استعداد و حامل این پیام است که نژاد پرستی را تحمل نخواهد شد.”

برخی در رسانه های اجتماعی مورد سوال اگر ارسال مربع سیاه و سفید خواهد منحرف کردن توجه و دور از پست ها در مورد سیاه زندگی مهم جنبش است.

“این 4 کاملا متفاوت بروشور من دیده ام برای آن” جایزه گرمی نامزد دریافت جایزه خواننده Kehlani توییتی در مورد سیاه و سفید سه شنبه. “”این تنها یکی را بدون گفتن به طور کامل خاموش برای یک روز در همبستگی. پیام های مخلوط در سراسر هیئت مدیره و من واقعا امیدوارم که آن را نمی کند اثر منفی داشته است.”

هنگامی که نوازنده Dillon Francis ارسال شده است که هشتگ برای زندگی مهم بود خالی در Instagram به دلیل کاربران ارسال شد مربع سیاه و سفید, خواننده رپ Lil Nas X با پاسخ دادند: “این به ما کمک می کند. فرض که (expletive) فکر کردم از این ؟ ؟ مردم باید برای دیدن چه خبر است.”

چند موسیقی منتشر و حوادث شد و به تعویق افتاد و به عنوان یک نتیجه از سیاه و سفید سه شنبه. بود از دوستان خود ايميل گفن A&M Records گفت: آن را نمی خواهد آزادی موسیقی در این هفته و به عقب رانده منتشر شده از MGK, 6lack, Jessie Ware Smokepurp و دیگران. چوپان x هلی گفت آن دوم آلبوم خواهد آمد ژوئن 12 به جای جمعه در حالی که گروه حیوانات شیشه ای به تعویق افتاد شنبه انتشار تک آهنگ جدید “موج گرما.” به جای اینکه منتشر شد یکشنبه, خواننده Ashnikko رها خواهد شد و آهنگ “گریه” و تصویری خود را در ژوئن 17.

سود برای آپولو تئاتر برگزار خواهد شد پنج شنبه به جای جمعه و جنوب غربی به تعویق افتاد یک رویداد برنامه ریزی شده با Rachael Ray.

“در SXSW ما ایستاده با جامعه سیاه و ادامه خواهد داد برای تقویت صداها و ایده هایی که ما را به عادلانه تر جامعه” این شرکت اعلام کرد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>