کارشناس رسانه های اجتماعی Divya Gandotra Tandon می شود پرده در مورد سفر خود را و حرکت شبیه چمچه زنی ضربان

کارشناس رسانه های اجتماعی Divya Gandotra Tandon می شود پرده در مورد سفر خود را و حرکت شبیه چمچه زنی Beats – شیوه زندگی

انتشار: Jun 24, 2020, 17:41 IST | همکاری محتوا | بمبئی

با افزایش دیجیتالی, Divya ساخته شده موفق در رشته های فنی. در وقت آزاد خود او استفاده می شود به تماشای داستان های موفقیت از تاریکی شد که صفر تا قهرمان در پلت فرم های دیجیتال

Divya Gandotra has achieved success in a very young age of 17

Divya Gandotra موفقیت در سن بسیار جوان از 17

Divya Gandotra Tandon یک جوان پویا و کارآفرین مشهور, مدیر رسانه های اجتماعی و مدیریت موثر ، Divya Gandotra Tandon کار می کرد برای بیش از 100 فرد ستاره های اثرگذارندهها و شرکت ها.

او متولد 5 ژوئن 2002 در Jammu, Jammu and Kashmir هند است. Divya Gandotra Tandon اتمام تحصیلات متوسطه از Kendriya Vidyalaya شماره 1 گاندی نگر جامو و سپس با انتقال به شاهزاده موسسه فن آوری های نوآورانه گریتر نیدا برای مطالعات بیشتر است. Divya Gandotra Tandon عاشق یادگیری چیزهای جدید در خود, و او در تلاش است تا مفاهیم جدید آنلاین با این چیزهایی که در حال حاضر ساخته شده یک نام قابل توجهی در بازاریابی رسانه های اجتماعی.

Divya Gandotra Tandon تنها فرزند دختر و از پدر و مادر خود را. نام مادرش خانم Namrata Gandotra و پدر او را به نام آقای Sachin Tandon. او عموزاده هستند Devansh Gandotra Neog و Amayra Gandotra.

در سن هجده (18) سال Divya Gandotra Tandon است که در حال حاضر در نخبگان انتقادی متفکران بر این باورند که در تعقیب رویاهای خود را و ساخت بهترین نتیجه را از زندگی است. مانند بسیاری از جوانان امروز او یکی از طرفداران بزرگ از فن آوری است. بیشتر وقت خود را صرف کشف فن آوری های جدید, اختراعات, ملاقات با افراد جدید ساخت و شجاعانه در مورد همه چیز! در حالی که زندگی او است که هنوز هم تنها یک رویا برای بسیاری از Divya Gandotra Tandon متوجه او واقعیت است.

Divya Gandotra یک کارآفرین جوان. فقط برای رسیدن به اهداف خود او قربانی منطقه راحتی خود. او با استفاده از فن آوری برای ایجاد یک تاثیر قوی و با انگیزه در دیگر جوانان است. او امیدوار است که برای گسترش پیام در مورد دوست داشتن زمین و خودش. Divya معتقد است در ایجاد خاطرات زیرا آنها تنها رضایت پایدار است که جهان فانی را ارائه کرده است.

زمانی که Divya 15 سالگی او شروع یک کانال یوتیوب که در آن او با استفاده از به Unbox آخرین روند ابزارهای. همچنین او مورد استفاده برای ایجاد برنامه بررسی و آموزش در کانال.

زمانی که Divya Gandotra یافت Youtube او مورد مطالعه قرار ویدئوها بر روی پلت فرم با بهره گیری و یادگیری در همان زمان. شیفتگی خود را بر خلاف بسیاری از افراد از سن او بود که وقت خود را صرف تماشای ویدیو های از موسیقی و یا خنده دار شوخی بود به تحقیق و یادگیری در مورد افرادی که از هیچ جا آمد و موفقیت در زندگی خود را. او را به خود جلب صفر به قهرمان داستان و خودش را به تماشای یک داستان پس از دیگری.

در حالی که او به تماشای فیلم های او الهام گرفته شده بود برای تبدیل شدن به کسی خانواده اش خواهد بود افتخار. او با انگیزه و پر به لبه با جدید یافت الهام بخش است. به عنوان زندگی آن را تشویق و احتمال اعتصاب زمانی که آنها دست کم انتظار Divya بود تصادفا بلیط خود را به موفقیت و هدف او در زندگی است.

تماشای داستان های الهام بخش در یوتیوب منجر به راه به رویای خود را. از آن پس او می دانست که او می خواست برای تبدیل شدن به یک YouTuber که می تواند ایستادگی کردن از جمعیت با شکوه و موفقیت است.

در طول زمان دشوار است زمانی که او نمی دانید که چه نوع از فیلم ها به پست تنها چیزی که او را نگه می دارد در ذهن او است صداقت و شفافیت است. او می داند که بینندگان همیشه می خواستم به تماشای چیزی واقعی و این چیزی است که او تصمیم گرفت به آنها را ارائه دهد. با استعداد و سرگرم کننده, Divya باعث می شود استفاده از کانال های یوتیوب برای سرگرم کردن مردم و ایجاد آموزنده ویدئوها در سایت های مختلف با تکنولوژی های مرتبط با مسائل و همچنان به ماندن صادق است.

با وجود عدم هنگامی که او اجازه نمی دهد که محو استعداد او است. راز ستاره های بالیوود فیلم به افزایش الهام از طریق بار دشوار زندگی است. این نگران کننده زمانی که او متوجه شد که نفرت از پیام ها و نظرات می تواند یک راهنمای و او شروع به از آنها یاد بگیرند. علاوه بر این, او کشف درک و کار بر روی این پیشنهادات از بینندگان شد و در عین حال یکی دیگر از راه های است که می تواند کمک به او همچنان در حال رشد در زمینه.

او همچنین در آغاز چند پروژه در زنان, ایمنی و او نیز اهدا شد به عنوان کارآفرین جوان دستاوردهای جایزه در دهلی و هند باور نکردنی آیکون جایزه در ایندور. او همچنین گواهی اساسی از بازاریابی دیجیتال توسط گوگل کلیک کنید. با گذشت زمان او نیز آغاز شده خود را, اخبار و رسانه, شرکت, نام theScoopBeats با +90,000 فعال مخاطبان است.

Divya Gandotra موفقیت در سن بسیار جوان از 17. در سن زمانی که بچه ها مشغول بازی و چت در رسانه های اجتماعی, Divya تغییر زندگی خود و هویت خود. با افزایش دیجیتالی, Divya ساخته شده موفق در رشته های فنی. در وقت آزاد خود او استفاده می شود به تماشای داستان های موفقیت از تاریکی شد که صفر تا قهرمان در پلت فرم های دیجیتال.

بودن در یک پلت فرم های دیجیتال استفاده می شود برای یادگیری از نفرت و او را به شدت تغییر محتوا با پیشنهادات و انتقادات مخاطبان. یک بار در یک مصاحبه گفت که “من ممکن است یک محتوای خوب خالق برای خودم اما مخاطبان من می دانم که من بهتر آنها برای حمایت از من و عشق من مطالب که ایجاد می کنم”. همچنین او گفت: “من به معنای واقعی کلمه با الهام از فیلم راز ستاره این فیلم انگیزه من بیشتر و بیشتر به ایجاد مطالب من”.

برای آینده او به طور کامل آماده برای جدید اعدام در نوبه خود از سال است. این برنامه شامل شروع پروژه های جدید و مارک در حالی که سفر به کاراکاس (ونزوئلا).

Divya تا به حال بی نظیر و هیجان انگیز سفر تا کنون. اما برای 18 سال سن در یک ماموریت او هنوز یک راه طولانی برای رفتن. رسانه ها خواهد شد مشتاق به انتخاب کنید تا بیشتر از دستیابی به موفقیت فن آوری داستان در آینده است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de