عدالت اجتماعی تظاهرات به دست آوردن کشش در سراسر کلرادو

عدالت اجتماعی قیام در شهرهای بزرگ آمریکا را برانگیخت توسط پلیس مینیاپولیس قتل جورج فلوید اخير مسالمت آمیز خارج از دنور به بالا و پایین جلو برد و به جدا جوامع روستایی در سراسر کلرادو.

“انرژی است که هنوز هم همان” دانشگاه کلرادو شمالی دوم Kobi سالیناس 19 روز دوشنبه گفت که مسیر Poudre مدرسه دفاتر منطقه در فورت کالینز که در آن مدیران بودند وزن, آیا برای تمدید قرارداد خود را برای استقرار افسران پلیس در مدارس است.

در رشته فلسفه و عدالت کیفری سالیناس شرکت کرده بود در برخی از دنور تظاهرات و در حال حاضر صف آرایی برای ضد نژادپرستی درسی و اخراج از دانش آموزان تلقی نژادپرست است.

“مردم به دنبال و امید برای همان چیزهایی که” سالیناس گفت.

در طول پنج روز گذشته ساکنان کلرادو نشان داده اند در خیابان های حداقل 18 شهرها و شهرستانها از اسپن به Westcliffe با توجه به گزارش مطبوعات محلی و عکس و ویدیو به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی. اولیه تمرکز پلیس سوء استفاده شد و گسترش به در بر گرفتن گسترده تر عدالت و نگرانی است.

تظاهرات شده اند تا حد زیادی مسالمت آمیز — کلرادو اسپرینگز ماموران شلیک گاز اشک آور Alamosa, پلیس در حال تحقیق در مورد تیراندازی — پس از اولیه خشونت standoffs در دنور با پلیس ضد شورش که با استفاده از عوامل شیمیایی و فلفل توپ.

صدها نفر جمع شده بودند روز یکشنبه در یک محراب از گل و شمع توسط دادگاه شهرستان در بولدر که در آن سازمان خواست وحدت و محبت به جای نفرت و بیزاری نسبت به پلیس. در مونترو در جنوب غربی کلرادو رانندگان در داخل وسایل نقلیه نگاه به تظاهرکنندگان برگزاری راهپیمایی نشانه و پرچم ایالات متحده است.

پلیس در اسپن شمارش بیش از 500 تظاهرات سازماندهی شده توسط Aspen سانتافه رقصنده باله Jenelle Figgens, “ابراز نگرانی در مورد پلیس با استفاده از زور و سیاه زندگی موضوع” معاون رئیس پلیس لایحه Linn روز دوشنبه گفت:. آسپن پلیس در زمان رویکرد تسهیل نشان دادن کنترل ترافیک خودرو و تخمگذار Linn گفت.

“این پاسخ جهانی است که ما در کل کشور تا به حال به این ویدئو نمایش مرگ جورج فلوید که نشان می دهد که یک مشکل وجود دارد که باید به آنها رسیدگی شود,” او گفت:. “در سراسر کشور همه موافق شهرهای کوچک و بزرگ است.”

در نوروود که در آن اکثریت شهر 736 ساکنان رای دادند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به رئیس جمهور بود حدود 30 نفر از بسیج.

“آن صلح آمیز” Town Clerk گرچن چاه گفت. “همه متصل به جهان امروزه با گوشی های هوشمند. همواره اشتباه نتیجه رسیدند که فقط به خاطر اینکه ما در یک منطقه از راه دور ما متصل نیست. ما بسیار در هماهنگی با جهان است گفت:.”

تظاهرکنندگان جمع شده در یک پارک در پایه Sangre de Cristo کوه در Westcliffe یکی دیگر از لحاظ سیاسی محافظه کار شهر — جمعیت 600 — که در آن یک ناظر انجام تفنگ حمله. Westcliffe منجر روستایی جنبش برای حفظ درخشان آسمان شب از طریق تلاش برای مهار آلودگی نوری و همچنین حدود پنج سال پیش به میزبانی یک تفنگ حقوق “باز حمل” رژه که درو خارج از فعالان اما در حال حاضر کاهش یافته و گسترش شامل یک گروه است که آشکارا حمل گیتار.

Westcliffe شهردار پل Wenke گفت: این بار تظاهرکنندگان به نظر می رسد ساکنان Custer County, و او اعتبار کلانتر شانون Byerly برای ارسال یک پیام در Facebook کمک کرد که اطمینان از ایمنی.

“این بسیار صلح آمیز است. شده است ما کلانتر به استقبال” Wenke روز دوشنبه گفت:.

“آنها نمی توانست هر نوع رژه پایین خیابان اصلی چون فرماندار اجازه نمی دهد که” او گفت:. “این نوع از جامعه که در آن شما سعی می کنید به کسی اسلحه دور شما مشکلات رو. اما شما مارس در چیز دیگری است هیچ معامله بزرگ است.”

تظاهرکنندگان همچنین راهپیمایی در حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش در Longmont, Grand Junction, پارکر, Gunnison, Colorado Springs, Fraser, Ouray و دولورس.

رشد سیاسی کشش تا حد زیادی منعکس وحدت مسائل در سراسر مناطق شهری و روستایی است که اغلب به عنوان دیده می شود تقسیم شده است. تظاهرکنندگان راهپیمایی در خیابان های بیش از 100 شهرستانها آمریکا بزرگ از مارس 25 کشتار فلوید یک آمریکایی آفریقایی تبار غیر مسلح انسان توسط یک افسر پلیس است که مشتعل تظاهرات علیه خشونت پلیس.

فراتر از یک هسته بحث در مورد پلیس و هدف آن در جوامع مدرن تظاهرکنندگان در حال حاضر در مکیف پس از خاموش شدن پشت سر هم از فعالیت هستند خواستار توجه بیشتر به نابرابری اقتصادی و اختلاف در مراقبت های بهداشتی و مدارس.

برای کلرادو بر اساس سیاسی ناظر انتخابات David فلاهرتی, رئیس ماژلان استراتژی گسترش تظاهرات نشان دهنده وحدت بالقوه از حقوق مدنی و عدالت مسائل در میان رای دهندگان در سن 18 تا 34 که به احتمال زیاد تعیین خواهد شد و نتایج این انتخابات. تظاهرات ممکن است صدمه دیده جمهوریخواهان و رئیس جمهور تهمت که بهره مند از کاشت بخش گفت: فلاهرتی, که با این نسخهها کار در درجه اول برای جمهوری مشتریان.

“مغلوب ساختن پیشی جستن را انتخاب کرد که بیشتر مقابله و رفتن ‘قانون و نظم” با یک لبه سخت به جای رفتن آشتی جویانه و تلاش برای التیام این کشور” فلاهرتی گفت.

در عین حال گسترش عدالت تظاهرات جهانی در حال حاضر, “بی سابقه است,” او گفت:.

“و از آن است که قرار دادن بنزین روی اتش برای این جوان رای دهندگان به تغییر تقاضا است. این دقیقا همان چیزی می شود رای دهندگان جوان روی نیمکت به بازگشت رای خود را در برگه های رای.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net