اجتماعی فاصله Sandman: آپولو برگزاری دیجیتال امتحانات ابتدائی برای آن افسانه ای تازه شب


Amateur Night at The Apollo Theater

تازه شب در تئاتر آپولو
عکس: حسن نیت ارائه میدهد از تئاتر آپولو

آپولو تئاتر همواره محل “که در آن ستاره ها متولد می شوند و افسانه ها ساخته شده است.” در حال حاضر که معروف است در مورد رفتن به دیجیتال!

برای اولین بار در آن 86-سال تاریخ تئاتر آپولو خواهد بود و برگزاری آن معروف تازه شب باز ابتدائی برای آن تابستان و فصل پاییز تنهایی آنلاین. با اعلام این اتصالات به عنوان coronavirus دوران منجر به تئاتر رفتن تیره (یعنی تعطیل).

تبلیغات

از آزادی مطبوعات ارائه شده به ریشه:

هر سال برگزار می شود در جهان معروف تئاتر آپولو در محله هارلم پس از سال 1934 تازه شب است به رسمیت شناخته شده در سراسر جهان برای راه اندازی مشاغل هزار نفر از هنرمندان از جمله جیمی هندریکس, Gladys Knight, Lauryn Hill و H. E. R. در این سال برای اولین بار, امتحانات ابتدائی برای تابستان و پاییز 2020-21 فصل انجام خواهد شد منحصرا آنلاین.

از امروز شروع مسابقه است که می تواند آواز خواندن و رقص و رپ بازی ساز و انجام ایستاده یا دکلمه می توانید قبل از ثبت ریخته تا به مدت پنج دقیقه در ظهر به امید انتخاب شدن به انجام در جهان معروف آپولو مرحله بعد از این سال و رقابت برای جایزه بزرگ از $20,000. کسانی که زیر سن 17 همچنین می توانید ارسال های دیجیتال خود را برای استماع نقطه به رقابت در ستاره کودک فردا دسته و 5000 $جایزه است.

“فن آوری دیجیتال است ما را قادر به ماندن متصل تر از همیشه قبل از و در طول این زمان نامشخص آن است که فوق العاده حیاتی برای تئاتر آپولو به ادامه تعامل با هنرمندان و مخاطبان در سراسر جهان” Kamilah فوربس تئاتر آپولو تهیه کننده اجرایی در بیانیه ای گفت.

“ما در حال ویران از دست دادن همه گیر تا به حال در جامعه هنرو ما می خواهیم به جشن استعداد و سخت کار هنرمندان قرار داده و به مهارت خود را. تازه شب نشان دهنده این, و ما می خواهیم به نگه داشتن نور افکن درخشان در این افراد با استعداد.”

تبلیغات

لطفا توجه داشته باشید که قبلا برنامه ریزی شده در فرد باز استماع برای فصل بهار در 18 آوریل لغو شده است.

تبلیغات

بنابراین با توجه به این که تازه شب است به طور معمول یک تجربه تعاملی من چند فرضی سوالات. مطمئن شوید که من می دانم این فرایند یک مرحله مقدماتی به سمت مرحله بزرگ با مخاطب اما بیایید می گویند—به خاطر تخیل—که ما را به دیدن این آنلاین ابتدائی و… ، آنلاین. چه می شود اگر ما می تواند تماشای ویدئوها و آنها را زنده thumbs-up یا thumbs-down در توییتر ؟ و آنچه در مورد این همیشه محبوب Sandman? چه می شود اگر ما می تواند شاید “پا زدن” مجری “خارج از صحنه نمایش” با ارسال یک GIF Sandman در توییتر اشاره?

OK, OK, شاید که درخواست بیش از حد. و یا در آن است؟?

اگر شما می خواهم به درخواست آنلاین برای, از شب, سر به apollotheater.org. مطمئن شوید که شما rub آپولو بیخ و بن (در سر) موفق باشید قبل از ارسال!

تبلیغات

اگر شما در حال برنامه ریزی در ارائه چه استعداد خود را? اجازه دهید من در نظر دانم! من فضول—er—کنجکاو!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de