بنابراین این نیست لغو شود؟: Coronavirus نگرانی حرکت دموکراتیک بحث به واشنگتن


Illustration for article titled So This Isn’t Canceled?: Coronavirus Concerns Moves Democratic Debate to Washington, D.C.

عکس: اسکات ایسن (گتی ایماژ)

یکشنبه دموکراتیک مناظره ریاست جمهوری نمی تواند لغو شود به عنوان آن را باید. به جای آن فقط رفتن به نقل از آریزونا به واشنگتن “از فراوانی از احتیاط” بیش از این گسترش coronavirus.

اگر شما شده است تا در اخبار coronavirus است 1990s نسخه Suge Knight در ویروس فرم و امریکا است Bad Boy Records.

تبلیغات

“از فراوانی از احتیاط و به منظور کاهش صلیب کشور سفر همه احزاب باید تصمیم گرفت که بهترین راه رو به جلو است که به نگه داشتن روز یکشنبه بحث در سی ان ان استودیو در واشنگتن با هیچ زندگی می کنند مخاطبان” کمیته ملی حزب دموکرات مدیر Xochitl هینجسا در بیانیه ای گفت: پنج شنبه, سیاسی , گزارش.

این روز یکشنبه بحث که نباید اتفاق می افتد خواهد بود “برای اولین بار در یک برخورد بین جو بایدن و برنی ساندرز” و در اصل قرار گیرد در شهر فینیکس, Ariz., با توجه به سیاست. DNC سی ان ان و Univision به میزبانی این بحث—که کاملا نمی باید اتفاق می افتد با توجه به این که هر دو نامزد در حال پیر و ضعیف و ناتوان ساخت آنها را بیشتر مستعد ابتلا به کروناویروس عوارض—با هیچ رسانه ای نیز هست.

سیاسی اشاره می کند که بحث مدیران مجبور به عوض کردن پس از آن گزارش شد که Univision را خورخه راموس “بود که در تماس مستقیم با یک فرد است که آزمایش مثبت برای کوروناویروس” و بنابراین نمی توان از شرکت در روز یکشنبه بحث است.

“هر دو آقای راموس و شخص او در تماس هستند و در سلامت خوب است و نشانه ای رایگان” هینجسا گفت سیاسی. “با وجود اینکه پاک توسط متخصصان پزشکی و از فراوانی احتیاط جرگه تصمیم گرفته است به کنار از شرکت در آینده مارس 15 دموکراتیک بحث است.”

تبلیغات

راموس جایگزین خواهد شد توسط Univision را Ilia Calderón خواهد شد که در تاریخ سی ان ان دانا باش و جیک Tapper.

آیا من ذکر است که وجود دارد نمی توان مخاطبان زندگی می کنند به این معنی که ساندرز و بایدن نمی قادر خواهد بود به بازی بازی های جمعیت و یا هر گونه ایده که مواد در حال کار است ؟

تبلیغات

Coronavirus است به معنای واقعی کلمه باعث خرابی همه چیز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im