خیلی سخت به او را متقاعد کند من بیش از سابق من

خیلی سخت به او را متقاعد کند من بیش از سابق من – زندگی

به روز شده: مارس 30, 2020, 04:23 IST | DR عشق | بمبئی

من شروع به دوستیابی شخص دیگری چند ماه پیش اما دوست پسر من است بسیار نا امن چون او doesn’t believe I am بیش از سابق من

Illustration/ Uday Mohite

تصویر/ Uday Mohite

picمن در یک رابطه برای چهار سال به پایان رسید که به دلیل سابق من در بر داشت شخص دیگری. من شروع به دوستیابی شخص دیگری چند ماه پیش اما دوست پسر من است بسیار نا امن چون او را باور نمی کند من بیش از سابق من. من سعی کردم به او را درک کنند که من نقل مکان کرد اما او قبول نمی کند که. آن را خسته کننده است.

شما ممکن است به سادگی باید به او زمان را به دریافت بیش از این توهم به دلیل اقدامات همیشه صحبت می کنند بلندتر از کلمات است. می دانیم که او بدیهی است که نا امنی بنابراین شما می توانید سعی کنید و صبور باشید با او را اگر شما می خواهید او را در زندگی خود را. آن است که طبعا خسته کننده و غیر قابل انکار ناعادلانه اما همیشه طول می کشد زمان برای دو نفر در هر رابطه به دیدن چیزهایی از طرف دیگر. او بدیهی است که نمی دیدن چیزهایی که در راه شما انجام نشده است. او در نهایت می دانیم که شما می خواهید با او هستند و بیش از سابق خود را به طوری که در آینده از این رابطه فقط بستگی دارد که آیا شما در حال آماده به صبر کنید تا زمانی که اتفاق می افتد. شما را به سابق خود را چهار سال پس چرا صبر کنید چند ماه است ؟

دختر من دیوانه وار در عشق با او می گوید هیچ علاقه ای در من در همه. دوستان من همه بر این باورند که او می گوید که تنها به این دلیل که او نمی داند من. آنها می خواهند مرا به تلاش برای نگه دارید و او را به ذهن خود را تغییر دهید. من می ترسم این رویکرد ممکن است نتیجه معکوس. چگونه می توانم او را قانع کند که حق با من برای او ؟

آیا شما گفت دوستان خود می دانم آنچه این دختر می خواهد بیشتر از او می کند ؟ نیست که توهین به هوش و توانایی خود را برای تصمیم گیری در مورد زندگی خود را? این presumptuousness بر دوستان خود’ قسمت است, غم دیوانه کننده و جنسیتی. به نظر می رسد به عنوان اگر آنها شده اند بیش از حد بسیاری افتضاح فیلم با بازی آکشی کومار. احترام به دختر آرزوها او را به تنهایی ترک و دوستان خود بخواهید سعی کنید یک آموزش و پرورش است.

این صندوق در حال حاضر باز به خود شخص و عاشقانه نمایش داده شد. ارسال سوالات خود را در ایمیل به [email protected]

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>