بنابراین سپاسگزار ما در بر داشت یکی دیگر’: Nick Jonas تولد آرزو Priyanka Chopra را به شما می گویند: “آیا این عاشقانه است؟’

طرفداران منتظر بودند Nick Jonas’ آرزوی تولد برای همسر و بازیگر, Priyanka Chopra, Jonas. بله بالاخره آمد و ما می توانیم آن را به عنوان یکی از شیرین ترین آرزوهای تا کنون. نیک ارسال شده یک عکس عاشقانه با Priyanka با بهره گیری فصل تابستان با هم و همچنین از دست رفته در هر یک از دیگر ، این زوج در حال حاضر در لس آنجلس آمریکا و حتی خود را صرف coronavirus مستند زمان خود شکوه خانههای ییلاقی. این عکس به نظر می رسید که کلیک کردید در صفحه اصلی خود را.

در عکس پریانکا دیده می شود پوشیدن زرد زیبا پلیسه دار لباس تیره با رژ لب بنفش. در حالی که نیک عینک قرمز گل چاپ تی شرت با شلوار جین سیاه و سفید. PeeCee نیز دیده می شود نشسته بر شوهر او را در دامان شیرین عکس. خواننده زیر نویس عکس بیان “من می تواند خیره به چشم های خود را برای همیشه لطفا برای. من شما را دوست دارم, عزیزم. شما در حال ترین متفکر و دلسوز و فرد فوق العاده من تا کنون ملاقات کرد. من سپاسگزار ما در بر داشت یکی دیگر. تولدت مبارک زیبا.”

اتمام عکس زیر:

در

قبلا صحبت کردن در مورد در حال سقوط در عشق با Priyanka نیک تا به حال در مصاحبه ای گفت: “بنابراین بسیاری از چیزها است. من می توانم به همه آن و همه احساساتی اما من فکر می کنم چیزی که واقعا متصل هر دو از ما عشق ما برای خانواده و ایمان و اهمیت متصل بودن به کسانی که همیشه وجود دارد برای شما. ما در بر داشت که در هر یک از دیگر و همچنین, که یک چیز زیبا است. من هیجان زده برای شروع زندگی ما با هم.”

زن و شوهر گره خورده گره در دو مراسم در ماه دسامبر سال 2018 است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de