برف و بادهای قوی پوند I-70 کوه راهرو باعث ایمنی تعطیلی

برف و باد و تپش بین 70 کوه راهرو در روز پنج شنبه شب باعث شده است تا بزرگراه خاموش شدن ناگهانی به عنوان یک احتیاطی به دلیل عوارض جانبی شرایط سفر.

Westbound خطوط بزرگراه تعطیل شد, در امپراتوری تبادل حدود 6 p. m. به گفته دولت گشت. رانندگان می توانند با استفاده از ایالات متحده بیش از 40 Berthoud تصویب و یا به نوبه خود در اطراف و در حال برگشت به سمت دنور.

تعطیلی ادامه خواهد داد جمعه برای کاهش بهمن.

Westbound خطوط بزرگراه ها نیز تعطیل در جورج تاون در حدود 7:05 p.متر با توجه به کلرادو بخش حمل و نقل است. هیچ تخمینی از زمان بازگشایی.

باد و دست خوش پیشامد میشه برف در امتداد بزرگراه در کوه ایجاد شده است امتداد دید محدود و خائنانه شرایط جاده با توجه به خدمات ملی آب و هوا.

“سفر می تواند بسیار دشوار است برای غیر ممکن است با ایمنی تعطیلی و بهمن رویدادهای احتمال” آب و خدمات گفت. Wind chill درجه حرارت در کوه در پنج شنبه شب خواهد بود و زیر صفر درجه. رانندگان باید آماده برای امکان تمدید تعطیلی.”

رو به مشرق خطوط I-70 تعطیل شد حدود 6:40 p. m. در Vail پاس با توجه به CDOT. وسایل نقلیه تجاری در تلاش برای سر شرق در I-70 در Dotsero هستند که دلیل متوقف Vail تصویب بسته شدن.

نامساعد آب و بسته متحده بیش از 6 لاولند تصویب حدود 4:50 بعد از ظهر با توجه به CDOT.

اگر ممکن است رانندگان و مسافران باید از I-70 کوه راهرو پنج شنبه شب, مقامات گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de