کسب و کارهای کوچک در حال تعطیل در droves در سراسر مترو دنور

کسب و کارهای کوچک در مترو دنور در حال پرداخت تلفات سنگین در مبارزه برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus با توجه به شمارش از یک برنامه ریزی و زمان ردیابی ارائه دهنده نرم افزار به نام Homebase.

“این COVID-19 همه گیر است که با داشتن یک تاثیر عمیقی بر روی مشتریان و دیگر صاحبان کسب و کار کوچک و ساعتی کارگران در سراسر این کشور گفت:” جان Waldmann کالیفرنیا شرکت مدیر عامل و موسس در انتشار اخبار رونمایی جدید ابزار ردیابی.

Homebase گفت: 100,000 کوچک و کسب و کارهای محلی با بیش از 1 میلیون ساعتی کارکنان با استفاده از آن برنامه ریزی زمان-پیگیری و ابزارهای ارتباطی. آن را تخمین می زند کارکنان در سیستم خود دیده اند 22 درصد کاهش در ساعت در سراسر کشور و 20 درصد از Homebase از مشتریان کسب و کار بسته شد در روز سه شنبه. که با این نسخهها کار به $24.4 میلیارد دلار از دست داد دستمزد در ماه آینده.

مترو دنور که در آن شرکت تعداد چند هزار کارفرمایان با سنگین غلظت مواد غذایی و آشامیدنی دیده است مشابه 22 درصد کاهش ساعت کار می کرد. Homebase تخمین می زند که 23 درصد از آن دنور-منطقه مشتریان را بسته فروشگاه از شنبه. تعداد کارکنان به کار کردن 35 درصد است. این تغییرات به صورت محلی و در سراسر کشور در حال اندازه گیری در برابر یک پایه از آنچه اتفاق می افتد در ماه ژانویه است.

بوستون و شمال کالیفرنیا سخت ترین-آمار مناطق از نظر کسب و کار کوچک تعطیلی و کاهش ساعات کار. بعد از دیدن بیشتر شامل اثرات در هفته گذشته کسب و کار زمین به توقف این هفته به عنوان سطح محدودیت افزایش یافته است. که به نوبه خود توضیح می دهد که بالا رفتن سرسام آور بیکاری درخواست دولت دیدن است.

در چهارشنبه 10 ، 000 نفر کاربردی برای مزایای بیکاری در کلرادو با توجه به دولت در وزارت کار. که پس از 3,900 مردم اعمال در روز دوشنبه و 6,800 اقدام به فایل در روز سه شنبه قبل از غیرمنتظره سیستم گرفته شده برای تعمیر و نگهداری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de