برده, بازی, نویسنده جرمی O. هریس’ کلی HBO معامله شامل یک صندوق ساخته شده است برای حمایت از تئاتر جامعه


Jeremy O. Harris attends The Vulture Spot presented by Amazon Fire TV 2020 on January 24, 2020, in Park City, Utah.

جرمی O. هریس در مراسم کرکس نقطه ارائه شده توسط آمازون آتش تلویزیون 2020 در تاریخ 24 ژانویه سال 2020 در پارک سیتی ایالت یوتا است.
عکس: فیلیپ Faraone (گتی ایماژ برای مجله نیویورک)

جرمی O. هریس را امضا دو سال به طور کلی مقابله با HBO. به عنوان بخشی از این معامله برده بازی نمایشنامهنویس خواهد شد در حال توسعه یک untitled خلبان همراه با خود را از ادامه شرکت تولید کننده نقش برای شادی و سرخوشی, حق بیمه کابل سری بازیگران Zendaya.

آخرین مهلت ارسال گزارش:

HBO اعلام این خبر گفت: هریس’ بدون عنوان خلبان را بر اساس خود را از دانشگاه ییل درام تحصیلات تکمیلی پایان نامه. هر چند این موضوع نمی شد نشان داد, گزارش قبلی توصیف هریس’ پایان نامه بازی Yell: یک ‘مستند’ از وقت من در اینجا به عنوان یک “cri de coeur مورد آیوی لیگ بیگانگی.”

هریس خدمت خواهد کرد به عنوان یک تهیه کننده اجرایی در untitled پروژه همراه با A24.

تبلیغات

چه چیزی باعث این خبر بسیار ویژه دیگر از معامله عمده است که هریس همچنین قادر خواهد بود برای ادامه حمایت خود را از تئاتر جامعه است. این نیست معمولی خود را به فروش داستان که در آن تئاتر geek رها جامعه برای سودآور و به ظاهر پر زرق و برق تلویزیون و یا فیلم میباشد.

با توجه به HBO (از طریق مهلت), “کلی معامله شامل اختیاری صندوق که هریس می توانید با استفاده از جدید پروژه های تئاتر که او را به کمیسیون, افزایش و تولید را برای خود و دیگران است.”

هریس مشترک خبری در توییتر اعتراف به این که او در ابتدا تصویب این پیشنهاد اما مذاکره صندوق با شبکه که موظف.

تبلیغات

“جرمی است که یک استعداد منحصر به فرد است که کار پیشگامانه در تئاتر فضا در حال حاضر انقلابی برادوی و ما نمی تواند بیشتر مفتخر به گسترش رسیدن به خود صدا در تلویزیون” فرانسیسکا Orsi, معاون اجرایی رئیس جمهور, HBO برنامه نویسی در بیانیه ای گفت: از طریق مهلت.

“پس اولین گام گذاشتن در یک تئاتر حرفه ای من شناخته شده است که تلویزیون/فیلم به احتمال زیاد خواهد بود تنها فضایی که در آن من می توانم ساخت و امرار معاش برای خودم مانند بسیاری دیگر از نمایشنامه نویسان قبل از من” هریس اشاره کرد, در بیانیه ای. “در عین حال من می خواستم مطمئن شوید که هر شرکت من مشغول به کار در این فضا اهمیت حفظ ظریف زیست از تئاتر در این زمان.

تبلیغات

“بدانید که HBO نیز معتقد است که چشم انداز به من می دهد بسیار زیاد امید به آینده از هر دو صنایع” هریس اضافه شده است. “منحصر به فرد این مشارکت به این معنی است که رابطه بین دنیای تئاتر و تلویزیون می تواند تبدیل به بیشتر همزیستی در سال به آمده است. این نیز به من می دهد یک فرصت برای گسترش ثروت در میان یک جامعه است که به اشتراک گذاشته شده خیلی با من.”

تبلیغات

همراه با بازی برده و خود را HBO معامله هریس نیز تازه از ساندنس قطار به عنوان جشنواره انتخاب زولا (که او co-نوشت: با Janicza Bravo) توزیع خواهد شد توسط A24 در تابستان سال 2020 است. این فیلم همچنین به توزیع بین المللی حقوق از طریق تصاویر سونی در سراسر جهان جمع آوری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>