‘آسمان صورتی’: Post-Amphan تصاویر از Bhubaneswar enthral توییتر

طوفان Amphan پاره پاره از طریق مناطق ساحلی ایالت بنگال غربی از جمله ایالت کلکته و نورد گذشته Odisha باعث تنها حداقل آسیب در دولت است.

سوپر طوفان بهداشت حرفه ای `AMPHAN’ به نقل شمال-northeastwards به عنوان یک سیکلون طوفان با سرعت 06 kmph در گذشته 06 دقیقه بیشتر ضعیف به یک افسردگی عمیق. از 11:30 صبح روز پنج شنبه آن دراز محور حدود 300 متر شرق-شمال شرق کلکته 110 کیلومتری جنوب-جنوب شرقی Dhubri و 80 کیلومتری جنوب-جنوب شرقی رنگپور (بنگلادش).

آن را به عنوان نقل مکان کرد و دور از اوریسا و بنگال غربی یک پدیده نادر دیده می شد بیش از آسمان Bhubaneswar در روز چهارشنبه و پنج شنبه. آسمان از Odisha سرمایه تبدیل شده به صورتی که تصاویر به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی نشان داد.

صدها نفر از کاربران توییتر از این شهرستان به اشتراک گذاشته تصاویر آسمان صورتی با برخی از تعجب دلیل دیگران به سادگی با بهره گیری از مسحور مشاهده.

در اینجا برخی از توییت های تصاویر از رنگ صورتی Bhubaneswar, آسمان:

این سیکلون طوفان که باعث سنگین باران و همراه با سرعت بالا بادها gusting تا 190 kmph در مناطق ساحلی محصل در Sunderbans در غرب بنگال در شب چهارشنبه. آن را تضعیف کرده است به طور قابل توجهی پس از ساخت ریزش زمین نقل مکان کرد و به بنگلادش به عنوان یک سیکلون طوفان. توسط دوشنبه شب آن را تضعیف کرده است بیشتر به افسردگی می شود.

گردباد تحت تاثیر قرار تقریبا 45 لاخ مردم در اوریسا ریشه کنی درختان و مسطح شکننده خانه.

قدرت زیرساخت ها و مزرعه بخش نیز دچار خسارت قابل توجهی رئیس, منشی, AK Tripathy گفت که ستایش هند هواشناسی بخش (آی) به صورت دقیق و به موقع پیش بینی است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de