مهارت به serenade

مهارت به serenade – شیوه زندگی

به روز شده: Jun 14, 2020, 10:19 IST | نسرین Modak Siddiqi | بمبئی

اگر شما شده است قرار دادن کردن با ابزار یادگیری را بیشتر از باقی مانده مستند و لحن در آنلاین

نایجل آکادمی موسیقی

آغاز شده توسط نوازنده درامر و نوازنده Nigel Collasco آکادمی شناخته شده است برای آموزش درامز, گیتار, پیانو, الت موسیقی شبیه گیتار, ویولن و سازدهنی و غربی خواننده برای هفت سال گذشته. “موسیقی برای همه—این یک راه بسیار خوبی برای اوراق قرضه به عنوان یک خانواده و یک جامعه است. ما نه معمولی آکادمی—ما به طوری که ما می توانید انجام آهنگسازی جم ضبط و موسیقی خوب. ما تئوری و تجربه مبتنی بر روش سبب دانش آموزان برای تبدیل شدن به انجام نوازندگان می گوید:” Collasco.
جلسه: 60 دقیقه در هر هفته
هزینه: 1,500 تومان در هر ماه به بعد
تماس: 9768199228 یا
بازدید www.namusic.in
@nigel.collasco, Instagram

صوتی کلاس درس

Banat Kaur Bagga

آغاز شده توسط بنات Kaur Bagga در سال 2018 های صوتی این درس می آموزد آواز و پیانو و گیتار آنلاین. “ما به دنبال کلاس روش با الهام از فلسفه Dalcroze Eurhythmics. پروژه ما شروع به عنوان یک تلاش به فرد آموزش موسیقی و ارائه هر کودک در یک کلاس درس, فرصت های برابر برای یادگیری است. رویکرد ما این است که به تکرار الگوهای از طریق روش های مختلف به طور مداوم تست کودک مفهومی استدلال است.”
جلسه: 30-40 دقیقه
هزینه: Rs 250 به بعد
ثبت نام: مراجعه www.playydate.in
@theacousticclassroom, Instagram

Furtados مدرسه موسیقی

Furtados School of Music

نام خانواده در موسیقی در هند برای خرید ابزار آنها در حال حاضر دوره های موسیقی آنلاین. ساکت وزش باد از ابزار برنج به طبل, گیتار, صفحه کلید و tabla وجود دارد که معلمان با تجربه برای همه است. آنها بر این باورند در ارائه موسیقی با کیفیت آموزش و پرورش است.
جلسه: 40 دقیقه
هزینه: R 2,800 به بعد
تماس: 8657572616 یا ایمیل در [email protected]
@furtadosschoolofmusic, Instagram

کوین شاه

Kevin Shah

موسیقی مستقل مربی کوین شاه شده است آموزش موسیقی در مدارس مختلف در سراسر شهرستان از سال 2009. با این حال او شده است آموزش آواز, الت موسیقی شبیه گیتار و سازهای کوبه ای (کاجون،, tabla, djembe) آنلاین از این مستند. در شاه وجود دارد حداکثر سه دانش آموزان برای الت موسیقی شبیه گیتار و سازهای کوبه ای و پنج دانش آموز در هر کلاس برای خواننده. “از آنجا که دامنه توجه در آنلاین کلاس محدود است, من ترجیح می دهم کمتر به دانش آموزان در کلاس می گوید:” شاه. کتاب نگهداری می شود به صورت تئوری و نیز تدریس از طریق برگه ها و تصاویر.
جلسه: 40-60 دقیقه
هزینه ها: 350 تومان بعد
تماس: 9029555507 یا ایمیل در [email protected]
@kevshah96, Instagram

چرخش موسیقی

Kunal-Swirl
Kunal باسو انجام یک جلسه آنلاین به صورت چرخشی موسیقی

مهندس سابق بانک Kunal باسو شده است کار با کودکان از مهاجران در بمبئی در مدرسه آمریکایی برای دو دهه بوده است. اغلب او همچنان به آنها آموزش آنلاین پس از آنها حرکت در خارج از هند است. او شروع به چرخش موسیقی در سال 2007 و فعال در بمبئی و پونا و حیدرآباد. دانش آموزان رویکرد او برای آموزش در الت موسیقی شبیه گیتار, کیبورد, خواننده, ماندولین, سازدهنی, باس, گیتار, پیانو, ویولن, dholak, Hindustani و غربی, خواننده, فلوت, کلارینت ساکسیفون, موسیقی, تولید و غیره.

جلسه: 45 تا 60 دقیقه
هزینه: 650 تومان در هر درس به بعد
تماس: 9819758134 یا
بازدید www.swirlmusic.in
@swirlmusicindia, Instagram

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de