بالابر اسکی اپراتور بود “عدم توجه” در هنگام نیوجرسی مرد خفه گزارش می گوید

یک بالابر اسکی اپراتور در Vail شد پاکسازی برف و “عدم توجه” در هنگام نیوجرسی مرد خفه به مرگ پس از کت خود شد گرفتار در آسانسور با توجه به یک حادثه در گزارش مورد مرگ در ماه فوریه است.

Jason لاک, 46, کوتاه هیلز درگذشت خفگی موضعی در فوریه. 13 در Vail کوه آسمان آبی حوضه منطقه با توجه به Eagle County پزشکی قانونی.

لاک الکل زدن به, اسکی بازی با دوستان استیون Skolnick شد تلاش برای هیئت مدیره یک صندلی بالابر اما صندلی در موقعیت رو به بالا. مردان, در حالی که تلاش برای هیئت مدیره سعی در فشار صندلی به پایین و Skolnick سقوط کرد.

Skolnick با توجه به این گزارش گفته معاون Devan Salazar از عقاب شهرستان کلانتر دفتر که لاک الکل زدن به تلاش برای دریافت در آسانسور. لاک الکل زدن به لباس کردم گرفتار در پلاستیکی در پایین صندلی. او برداشته شد 20 تا 25 فوت کردن زمین به عنوان Skolnick “hollered به آسانسور اپراتور به توقف آسانسور” در این گزارش است. “آسانسور اپراتور بود توجه بوده و تمیز کردن برف در این منطقه است.”

آسانسور متوقف “چند ثانیه بعد.”

“جیسون تلاش شد, تلاش برای دریافت unhooked و کت خود را استخراج” این گزارش گفت:.

Skolnick و چند unlookers تلاش برای رسیدن به لاک پا در تلاش برای فشار بالا و فشار از بین بردن وزن خود را به دلیل آن روشن بود او خفگی.

Skolnick “گفت: بالابر اپراتور معکوس بالابر” در این گزارش است. در ابتدا بالابر اپراتور گفت که او نمی تواند معکوس آسانسور بدون اجازه. “یک زمان کوتاه بعد” آسانسور معکوس شد و لاک بود “قطع.” او ناخودآگاه و CPR انجام شد.

مرگ او شده است حکومت یک حادثه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de