SKAR حامیان AVI, جهانی, Dolsun جواهرات پیوستن به مبارزه علیه COVID-19 همه گیر

SKAR حامیان AVI, جهانی, Dolsun جواهرات پیوستن به مبارزه علیه COVID-19 pandemic – شیوه زندگی

به روز شده: Jul 15, 2020, 12:53 IST | یک خبرنگار |

این سپر اهدا شده است به پزشکان و پرستاران و پرسنل پلیس, BMC کارگران ماموران امنیتی و مغازه داران.

AVi جهانی پلاست و Dolsun جواهرات پیوست دست در دست پروژه SKAR برای کمک به رسیدن به افرادی که واقعا نیاز به سپر و برای افرادی که می خواهید برای اهدای سپر به خط مقدم کارگران است. این سپر اهدا شده است به پزشکان و پرستاران و پرسنل پلیس, BMC کارگران ماموران امنیتی و مغازه داران. از یک درایو از توزیع سپر چهره در Bandra, آنها در حال حاضر عامل در 8 شهر در سراسر هند است. پروژه SKAR شده است قادر اهدا 50,000 سپر چهره و ماسک تا تاریخ و مصمم است به مردم کمک کند تا ما پیروزی در این مبارزه با COVID -19.

AVI جهانی پلاست

زمانی که COVID-19 ضربه هند, AVI جهانی پلاست Pvt. Ltd. یکی از اولین شرکت های به آمده تا با ایده ساخت سپر چهره پس از تحقق حاد وجود دارد و غلا از PPE در هند و موارد COVID-19 به افزایش در کشور ما است. هدف این بود که برای کمک به متخصصان پزشکی خط مقدم کارگران و پلیس و به طور کلی شهروندان از ابتلا به این عفونت است.

در غیر این صورت است که یک رهبر در تولید مسئول بسته بندی برای تولید مواد غذایی و دارویی و کالاهای مصرفی پزشکی و صنعتی و بسته بندی. ما با شرکت های پیشرو در هر یک از دسته بندی محصولات در سراسر جهان برای حفاظت از محصولات خود را از طریق طیف وسیعی از خدمات بسته بندی سفت و سخت. AVI یکی از بازیکنان کلیدی در هر یک از بخش های بازار است.

Dolsun جواهرات

در حالت ایده آل واقع در Bandra هند به مکه برای الماس جواهرات بوتیک طراحی شده است برای ارائه یک تجربه بین المللی است. تمایل به نوآوری ارائه به مشتری چیزی جدید با خدمات همتراز کمک کرده است Dolsun جواهرات حک کردن تو رفتگی در دیوار خود را!

عنوان سرمایه گذاری است Joginder سینگ چاولا یک کارآفرین با بیش از 50 سال تجربه در فروش و بازاریابی زمینه است. آقای چاولا یک روت الماس کارشناس بین المللی Gemmological موسسه در واقع شدهاست و تاکنون موفق سرمایه گذاری در دبی و نیویورک و کانادا قبل از راه اندازی DOLSUN جواهرات. خوبی سفر و آگاهی از استانداردهای بین المللی کیفیت و خدمات Dolsun جواهرات راه اندازی شد به عنوان یک بوتیک که در آن همه چیز حول مشتری.
برای خود!

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

loading image

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de