شش که در تماس با کروناویروس بیمار معطوف به دهلی بیمارستان

یک روز پس از دو مورد جدید از coronavirus عفونت تشخیص داده شد در هند, وزارت بهداشت از روز شنبه اطلاع داد که شش نفر موارد مشکوک به نور آمده در طول آزمایش نمونه در اوتار پرادش را آگرا است.

همه آنها در تماس با 45 ساله بیمار از دهلی نو که تست مثبت برای این ویروس در روز دوشنبه. آنها منتقل شده به دهلی Safdarjung بیمارستان و در انزوا نگه داشته. با توجه به گزارش های آلوده به انسان آنها را بازدید و در آگرا است. او گفت که بازدید از آنها در آگرا است.

نمونه خود را فرستاده شده به پونا برای تایید.

در بیانیه این وزارتخانه همچنین اطلاع داد که تماس با ردیابی افرادی که در تماس با شش در حال انجام است.

روز سه شنبه یک مدرسه در Noida بسته شد و پس از آن گزارش شد که پدر یک دانش آموز شده است, آزمایش مثبت برای کوروناویروس. او همان فردی که پرونده به نور در روز دوشنبه.

عنوان خبر شکست مقامات بهداشتی چرخش به عمل و آغاز روند از بخور برای پاکسازی محل. همه پدر و مادر خواسته شد تا کودکان خود را از مدرسه به خانه.

نمونه خون از پنج خانواده نیز فرستاده شده است به پونا برای معاینه. مدیریت مدرسه به لغو تمام امتحانات داخلی به جز کلاس 10 و 12 هیئت مدیره امتحانات تا اطلاع ثانوی.

روز دوشنبه وزارت بهداشت و رفاه خانواده در جریان رسانه ها در مورد این کشور آمادگی برای مقابله با رمان شیوع کروناویروس که تاکنون بیش از 3000 زندگی در سطح جهان است.

در سخنرانی خود در یک کنفرانس مطبوعاتی اتحادیه وزیر بهداشت Dr Harsh Vardhan اطلاع داد که دو مورد مثبت از coronavirus تشخیص داده شده اند در دهلی نو و Telangana, در نظر گرفتن تعداد کل موارد مثبت در هند به پنج.

Vardhan همچنین اطلاع داد که موجود ویزا باقی خواهد ماند معلق برای چین و ایران و محدودیت های اعمال شده ممکن است بیشتر توسعه یافته و در صورتی مورد نیاز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>