خواننده Mohit Modanwal برنده قلب کودکان در روز 1 از آسیاب بادی جشنواره

خواننده Mohit Modanwal برنده قلب کودکان در روز 1 از آسیاب بادی جشنواره – شیوه زندگی

منتشر شده در تاریخ: Feb 24, 2020, 14:48 IST | همکاری محتوا | بمبئی

این جشنواره بوده است مقصد نهایی برای کودکان و نوجوانان است که بیش از 50 کارگاه بیش از 30 کک اصطبل مواد غذایی, اصطبل, باغ وحش, منطقه بازی و خیلی بیشتر.

هر کودک متفاوت است و خاص است. مهم ترین چیزی که یک کودک نیاز دارد در زندگی تفریحی. برای تحقق همه نیازهای خود را Mohit Modanwal ساخته شده حضور خود را در آسیاب بادی جشنواره این سال است. این جشنواره یکی از نوع خود برای کودکان در نظر گرفته است و به عنوان هند اولین جشنواره بین المللی کودکان که curates تجارب برای گروه سنی 0-14. آغاز شده در سال 2015 اولین نسخه از این جشنواره شد با حضور بیش از 50 ، 000 شرکت کنندگان با بیش از 30 نام تجاری خاص است.

این جشنواره بوده است مقصد نهایی برای کودکان و نوجوانان است که بیش از 50 کارگاه بیش از 30 کک اصطبل مواد غذایی, اصطبل, باغ وحش, منطقه بازی و خیلی بیشتر.

روز 1 از جشنواره کودکان و واقعا به یاد ماندنی امر با محیط سرگرم کننده شرکت کنندگان از تمام گروه های سنی در بمبئی Jio باغ BKC. با یک ساعت جلسه مخاطبان رقصید و شیاردار به صدای دلربا و او جای خود را میان قلب بچه ها و پدر و مادر خود را. قدرت خود را بسته بندی شده عملکرد کردم او مقدار زیادی از شادی و تحسین و تبدیل به یک نماد برای 1 روز از آسیاب بادی. Mohit و یک تیم از درخشان نوازندگان از جمله Abhishek سینگ Ishwar Dwivedi, Vineet کومار Pandey, خشن Gautam و Shubhorata Kundu دریافت بسیار زیاد دوست دارم و عملکرد آنها چیزی است که بلندترین صدا از مخاطبان است.

“تجربه سورئال با دریافت خیلی از همه به خصوص کودکان و نوجوانان به عنوان آنها بررسی صادقانه و کاملا در صف مقابل در مورد آن. پس از آن احساس مانند یک دستاورد زمانی که شروع به معامله بمثل کردن انرژی است. برای من آن است که همیشه ویژه به روی صحنه خواهد بود و سرگرم کردن همه” او گفت:. Mohit Modanwal دارای ریشه های خود را در سولتنپور یک شهر کوچک در اوتار پرادش. فارغ التحصیل رشته موسیقی از لکنو او یک خواننده کلاسیک آموزش دیده از بنارس Gharana که نقش ابزار های مختلف از جمله گیتار هارمونیوم و tanpura. پس از دو سال گذشته او شده است به اجرای انفرادی در بمبئی و تا به امروز او را شیفته هر کس با بیش از 300 نشان می دهد در این شهرستان است. او در زمینه بهره majorly در Bollywood, پنجابی و موسیقی صوفی. خواننده مصرف شده است توجه همه را با خود برجسته موسیقی را پوشش می دهد در یوتیوب. ما آرزو می کنیم این بسته نرم افزاری از استعداد بسیاری از آرزوها و ممکن است او را نگه دارید سرگرم کننده همه با او بی عیب و نقص, موسیقی.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>