ساده طراحی مراحل می توانید باغ خود را به سطح بعدی

در این Aug. 4, 2015, فایل, عکس مرغ مگس خوار و یک زنبور عسل در گرده افشانی گل در جانبازان درمانی باغ در کالدول, Idaho. (آدم Eschbach این آیداهو مطبوعات تریبون از طریق AP فایل)

چارلستون W. Va. — تخت گل به پایان رسید سبزیجات در حال رشد هستند و در عین حال چیزی از دست رفته می تواند از چشم انداز حیاط خلوت: که “وای” عامل.

اضافه کردن لمس شخصی به چمن و باغ ندارد به پیچیده و یا شکستن بودجه خانواده. صاحب خانه می تواند تبدیل عادی به دنبال چشم انداز با برخی از تخیل و طراحی و شاید کمک کشاورزی محلی گسترش خدمات, چشم انداز حرفه ای و یا مهد کودک خصوصی.

“یک باغ است که واقعا هرگز به پایان رسید” گفت: Jonathan M. Lehrer رئیس گروه شهری باغبانی و طراحی در فرمینگدل کالج ایالتی در لانگ آیلند نیویورک است. “گاهی اوقات سخت ترین چیز این است که نوع مصرف آن غوطه و تصمیم گیری شما در حال رفتن برای توسعه یک منطقه و یا شروع یک پروژه است.”

برخی از ایده هایی که باغبان می توانید شروع به گرفتن کارگاههای خود را به سطح دیگری:

نقطه شروع

یک باغ کلاه فرنگی شبکه — حتی پست با شبکههای پیچیده در اطراف آنها خواهد شد گرفتن توجه به خصوص در حیاط ورودی. آن همچنین می افزاید: ارتفاع که در آن صاحب خانه به طور معمول فکر می کنم تنها در مورد طول و عرض Lehrer گفت.

اضافه کردن گل داوودی, بالا رفتن از گل رز و یا پیچ امین الدوله همراه آنها ارائه خواهد شد دوره های طولانی از شکوفه.

Arbors تزئین شده با چراغ همچنین می توانید تعریف اتاق های باغ و راه اندازی نمایش به فضای فراتر از دعوت اکتشاف گفت: Katharine Pinney یک چشم انداز پیمانکار و طراح در لس آنجلس.

“استفاده از آنها منجر به بازدید کنندگان خود را از طریق باغ” Pinney گفت.

مسیر موفقیت

یک مسیر با مالچ ماسه, آجر بفرس یا سنگ فرش با لبه را تشویق قدم زدن.

Pinney گفت ساده تر مسیر را مسیر بهتر است. اما Lehrer نشان می دهد اجتناب از راست خطی مسیر.

“تلاش برای استفاده بیشتر منحنی تاب و چرخش این نوع از می افزاید: توهم یک مدت طولانی تر از آن ممکن است که رمز و راز از آنچه که ممکن است در اطراف گوشه بعدی,” او گفت:.

Pinney گفت: انتخاب بفرس باید منعکس کننده سبک معماری خانه. اما مخلوط کردن مواد مانند آجر و flagstones می افزاید: علاقه بصری.

“در استفاده از تخیل خود!” Pinney گفت.

قرار دادن تزئینی گلدان حاوی گل در طول راه ایجاد یک نقطه کانونی و اضافه کردن رنگ.

در این سال 2011 عکس ارائه شده مارتا بندیکت یک نیمکت در اطراف یک درخت و افزایش گل و سبزی تخت تمام ساخته شده توسط طراح منظر Katharine Pinney از دور انداخته و جنگل نشان داده شده در یک باغ آشپزخانه در یک خانه در لا کانادا, کالیفرنیا. (مارتا بندیکت, Katharine Pinney از طریق AP)

مکان برای استراحت

نیمکت و میز هستند باید برای مالکان که مایل به خود را متری یک پاتوق. محدود داشتن اتاق نباید یک عامل بازدارنده.

Pinney گفت که او طرح های متعدد باغ کوچک به دلیل قدیمی خانههای محله در منطقه را محدود اما عمیق ،

“تقسیم که فضای باریک به اتاق باعث می شود باغ بزرگتر به نظر می رسد,” او گفت:.

Pinney و Lehrer پیشنهاد ساخت یک گودال آتش یک منطقه پخت و پز و یا یک محل برای ناهار خوری و یا به سادگی برای لذت بردن از قهوه صبح.

دریافت شخصی

Pinney نشان می دهد ترکیب آیتم های که منعکس کننده صاحب خانه میشوند. یکی از مشتریان او را دوست داشت و شراب برگزار می شود مراسم تست با دوستان. Pinney گفت که او کاشته شراب انگور برای مشتری و با استفاده از پیر بطری شراب از رستوران ها به مرز یک مسیر.

آجر قدیمی از یکی دیگر از مشتری های 1920 ییلاقی گنجانیده شده بود به مرز یک groundcover “فرش.”

“صاحب خانه باید فکر می کنم در مورد چه خواهد ساخت باغ بازتابی از شخصیت خود و منافع” Pinney گفت.

با توجه به کروناویروس همه گیر Lehrer افزود: “من افرادی را دیده ام که در حال رفتن به رفتن به ساحل. “به طوری که آنها در حال ایجاد زمینه های استخر اضافه کردن تعطیلات ارزان چراغ و فانوس و آوردن موسیقی خارج است.”

Timberrr!

محوطه سازی چوب می تواند به ایجاد لایه دیوار و پله به پل ارتفاع سطح در حیاط خلوت در حالی که ایجاد بیشتر کاشت تخت در میان است. آنها همچنین بزرگ برای ایجاد فردی کشاورزان. چوب در دسترس هستند در هر دو طبیعی و مصنوعی انواع.

Pinney گفت: درمان چوب امن با چوب پیچ برای تراس, اما نه برای باغ سبزی.

موافق به درخت

بسته به آب و هوا و آفتاب مورد نیاز در نظر کاشت درختان کوچک در امتداد لبه.

ژاپنی, درخت یاس و کرپ myrtles ارائه پر جنب و جوش رنگ تابستان. درختان با بهار شکوفه شامل redbuds سفید و صورتی dogwoods گل crabapples زینتی گلابی و ستاره magnolias. برای دریافت اولین بهار شکوفه در نظر کاشت forsythias.

برای آب و هوای شمال, Lehrer به شدت نشان می دهد که زغال اخته زغال اخته. این گل های زرد در بهار و گیلاس قرمز-مانند میوه در اواخر تابستان و اوایل پاییز است. برگ های قرمز و نارنجی در پاییز و به عنوان درخت سنین بیرونی پوست لایه برداری آشکار نارنجی-قهوه ای رنگ.

“این چهار فصل گیاه است که بسیار دشوار است,” او گفت:.

بالدار دوستان

یک باغ بزرگ جایزه یک بازدید از یک پروانه یا مرغ مگس خوار. گیاهانی که تولید شهد و گرده می توانید آنها را در.

4-H باغ کودکان در دانشگاه ایالتی میشیگان شامل یک پروانه خانه که باز است در بهار. هماهنگ کننده آموزش و پرورش Jessica Wright گفت: جذب پروانه ها به معنی داشتن سازگار گیاهان برای کرم آنها شروع به. این می تواند شامل رازیانه و زعفران و استبرق. دیگر گیاهان گلدار می تواند به عنوان پروانه آهن ربا.

در میان گیاهانی که جذب hummingbirds خونریزی قلب, کاردینال, گل ترشک و petunias. هر دو پروانه ها و hummingbirds کشیده شده به زنبور عسل مرهم پروانه بوته و خانواده گل اهاری. پرندگان و پروانه ها نیاز به آب را طوری در نظر بگیرید با اضافه کردن فیدر و یا یک حمام پرنده.

“تعامل با طبیعت است سطح بعدی” رایت گفت. “این فوق العاده است برای دیدن آنها لذت بردن از باغ خود را به عنوان به خوبی.”

عضویت در خبرنامه هفتگی ما در برای دریافت اخبار سرگرمی ارسال مستقیم به صندوق پستی خود را.