سیمون Biles علنا آدرس های المپیک به تعویق افتادن: آن طول می کشد تلفات خود را در ذهن


Illustration for article titled Simone Biles Publicly Addresses Olympics Postponement: It Takes a Toll on Your Mind

عکس: لورنس Griffiths (گتی ایماژ)

بالای 2020 شد و شکل دادن به یک بنر سال برای سیمون Biles. به طور گسترده ای در نگاه به عنوان بهترین زنان ژیمناست از همه چشم شد و در 23 ساله نایب قهرمان جهان برای دیدن اگر او می خواهم تکرار او عملکرد ستارگان از بازی های المپیک 2016 در ریو دو ژانیرو, برزیل.

سپس coronavirus اتفاق افتاد و کمیته بین المللی المپیک مجبور شد برای به تعویق انداختن رویداد جهانی تا 2021.

تبلیغات

Biles گفت: امروز نشان می دهد از طریق اسکایپ در صبح روز چهارشنبه که به تعویق افتادن بود “حق تصمیم گیری است.”

“ما نیاز به مطمئن شوید که هر کس در ایالات متحده و در سراسر جهان است سالم و امن” او گفت:.

اما او اعتراف کرد او گفت: پس از جلسه اول اخبار: عقب هل دادن بازی های المپیک می تواند عمده انشعابات در زندگی حرفه ای اش و در سلامت روان. یعنی نیاز به کار با ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, سازمان او می گوید قادر به محافظت از او و دیگر ژیمناست از آن درنده دکتر تیم لری Nassar.

در یک مصاحبه تلفنی با واشنگتن پست, Biles بود پرده در مورد نگرانی خود را “برخورد با USAG یک سال دیگر.”

تبلیغات

“این تقریبا به عنوان اگر من احساس می کنم پس من باید یک سال دیگر چیز دیگری است که برای رفتن اشتباه است. یا [USAG] در حال رفتن به انجام کاری اشتباه دوباره,” او گفت:. “شاید آن سال برای آنها به حق آن را دریافت.”

Biles مانند بسیاری دیگر از جهان بالا ورزشکاران شد آموزش به شدت با انتظار او خواهد رقابت در سه ماه. در حالی که او هیچ شک او را قادر به حفظ فیزیکی و سطح آمادگی جسمانی او نگران روانی عوارض تاخیر خواهد شد.

تبلیغات

“این فقط فشار روانی رفتن در روز در, روز از, روز بعد از قرار دادن در این کار رفتن به سمت این هدف” Biles گفت: پست. “من احساس می کنم در حال حاضر ما نوع تخلیه مخزن گاز ما. من خیلی آماده اند که تجربه در سه ماه; در حال حاضر آن را به عقب رانده یکی دیگر از 15 ماه. که طول می کشد تلفات خود را در ذهن.

“من هنوز در حال مبارزه با آن” او ادامه داد. “من در واقع می تواند آن را انجام دهد ؟ من مطمئن نیستم. فیزیکی بخشی است که نمی تواند مشکل است.”

تبلیغات

آن را گاهی اوقات آسان به را فراموش کرده ام چگونه استثنایی Biles است که به عنوان یک ورزشکار: مانند بسیاری از بز او باعث می شود غیر ممکن است نگاه گردیده است. اما او کار خود را در برابر ساعت: بسیاری از نخبگان زن ژیمناست سن از ورزش پس از بلوغ است. Biles خواهد بود 24 توسط این زمان او در نهایت رقابت در بازی های المپیک—خوب گذشته چه از نظر فیزیکی در اوج برای ورزشکاران در ورزش است.

تبلیغات

Biles است روشن استثنا با بسیاری از انتظار خود را به انجام به عنوان خوب یا بهتر از او در سال 2016. در این سال های المپیک نیز به ویژه برای Biles چرا که او در آن نگاه به عنوان “سال برای انجام آن را برای خودم و هیچ کس دیگری.”

“من آن را برای بسیاری از مردم دیگر در سال 2016 چون من می خواستم لطفا به افراد دیگر. در پایان روز, من به اشتراک گذاشته شده است که با تعداد زیادی از مردم گفت:” پنج بار مدال المپیک. “من احساس می کنم مانند این زمان در اطراف, آن را فقط برای من است.”

تبلیغات

اما بیشتر از آن Biles به دنبال به جلو به رقابت زندگی پس از بازی های المپیک—آن را نیز به تعویق خواهد افتاد. بازی های المپیک تابستانی در حال حاضر برنامه ریزی شده را در توکیو در جولای 23, 2020.

“من آماده بود برای دیدن که من به عنوان یک فرد و نه به عنوان یک ورزشکار,” او گفت:. “دیگر چه ماجراهای من می خواستم به در. برای دیدن آنچه که من دیگر مجموعه مهارت بودند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im